reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

wowowwwwwwwwww cuż tu mamy za zmiany !!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:


Witam niedzielnie, dziś od 7 już nie spimy, ale noc była w miare tylko 1 pobudka :tak:
Narazie słonko świeci, może sie uda spacer :-D ale ponoć zima jeszcze nie odpuściła :confused2::confused2:
 
reklama
Hej. No az musze cos napisac. Nowa wersja wyglada super.:tak:
Z Miłoszkiem jestem zakrecona jak słoik:eek::eek:Goraczki brak wysypki brak, co to za 3dniowka bez wysypki:eek:Zakraplam mu uszka kroplami od uszek bo juz sama nie wiem:confused2::confused2:
 
Hej. No az musze cos napisac. Nowa wersja wyglada super.:tak:
Z Miłoszkiem jestem zakrecona jak słoik:eek::eek:Goraczki brak wysypki brak, co to za 3dniowka bez wysypki:eek:Zakraplam mu uszka kroplami od uszek bo juz sama nie wiem:confused2::confused2:

Kaska jak ja bylam z moja na konsultacji z ta trzydniowka to mi lekarz powiedzial,ze wysypka moze ale nie musi sie pojawic...
Dziwny ten nowy wyglad forum :-D przyzwyczaic sie musze...
Moja mala nie spi od 6:30 :confused2: a w nocy znowu pobudki byly co chwile...
Ehhh...kawke pije i mysle co to dzisiaj robic,ale chyba nic nie wymysle,deszcz pada-pogoda paskudna:-(Dziwnie mi sie pisze...tekst mi ucieka tam gdzie sa emotki ...:confused2:
 
Kaska jak ja bylam z moja na konsultacji z ta trzydniowka to mi lekarz powiedzial,ze wysypka moze ale nie musi sie pojawic...
Dziwny ten nowy wyglad forum :-D przyzwyczaic sie musze...
Moja mala nie spi od 6:30 :confused2: a w nocy znowu pobudki byly co chwile...
Ehhh...kawke pije i mysle co to dzisiaj robic,ale chyba nic nie wymysle,deszcz pada-pogoda paskudna:-(Dziwnie mi sie pisze...tekst mi ucieka tam gdzie sa emotki ...:confused2:
no to teraz jeszcze bardziej mnie zakreciłas. Martwie sie sczepieniem bo jesli to była 3dniowka to nie powinien byc szczepiony, a dowodu nie mam, bo wysypki brak
 
wow jakie zmiany :szok:
ale pozytywnie jstem zaskoczona,bo juz mi sie podoba
Kasia jeśli to była 3 dniówka to miesiac niewolno szczepić,wiec przemyślcie to dobrze,zeby nieszczepić niepotrzebnie
u nas słonko wiec miłego dnia wam zycze i do wieczorka
 
Dzień dooobry ! ależ tu zmiany łojacie :-D
Kurde ale na T nie mogę wejść bo nie wiem gdzie się podział jak klikam grupy to nie wyskakuje :O
U nas slonko
Marcel rozrabia
idę poczytać z kawką co u Was :-)
 
reklama
witamy sie niedzielnie
ja z moja mlodsza ksiezniczka poszlysmy spac przed 1 i teraz wstalysmy sobie , zjadla i lezy umnie w lozku i gada po swojemu - i tak page..jpgsamo jak pisalyscie wczoraj tez roksana co ma kolo siebie to gryzie. Starsza juz niema goraczki . Milej niedzieli wam zycze page..jpg
 
Do góry