reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No ja korzystam i sobie oglądam te nasze "nowe forum" Bo ślicznie im wyszło :)
Kasia jak temperatura przeszła to się cieszę. tylko jak podajesz krople to nie wiesz czy to od nich poprawa :/

U nas piękne słońce. Dziecko nas obudziło o 7 więc mam pozytywny stosunek do życia.
Oby mi nie przeszło.
Dziś obiad u rodziców a wcześniej dłuuugi spacer do lasu.
Będziemy dalej dyskutować o moim powrocie.
Kurde ciężko mi to idzie....
 
reklama
No ja korzystam i sobie oglądam te nasze "nowe forum" Bo ślicznie im wyszło :)
Kasia jak temperatura przeszła to się cieszę. tylko jak podajesz krople to nie wiesz czy to od nich poprawa :/

U nas piękne słońce. Dziecko nas obudziło o 7 więc mam pozytywny stosunek do życia.
Oby mi nie przeszło.
Dziś obiad u rodziców a wcześniej dłuuugi spacer do lasu.
Będziemy dalej dyskutować o moim powrocie.
Kurde ciężko mi to idzie....

u nas tez piekne słonko i jak tylko mała wstanie,zje to tez wybieramy sie na długi spacerek
a jednak chcesz wrócic do pracy:confused2:
no i od poniedziałku wraca rzeczywistość bo dzieci do szkoły ida juz,koniec laby
 
a jednak chcesz wrócic do pracy:confused2:
Nie tyle co chcę ile muszę. Ale tak na jakieś 6 m-cy. Potem nowy dom i nowe dziecko :D i oczywiście będę siedzieć na L4 tak jak teraz było od początku ciąży. A z dwójką to już wezmę wychowawczy bo nie będzie się opłacało płacić komuś za opiekę jak tak mało zarabiam.
 
Nie tyle co chcę ile muszę. Ale tak na jakieś 6 m-cy. Potem nowy dom i nowe dziecko :D i oczywiście będę siedzieć na L4 tak jak teraz było od początku ciąży. A z dwójką to już wezmę wychowawczy bo nie będzie się opłacało płacić komuś za opiekę jak tak mało zarabiam.
:szok:wow Efe myslisz tak szybko o 2 dziecku, podziwiam:tak::tak:Co do kropelek to juz pisałam zakrecona jestem i nie wiem czy to uszka, ale bede sie trzymac ze 3dniowka i przesune termin szczepienia:tak::tak:

Piwonia nie wolno szczepic??:/ a ja bylam w piatek na szczepieniu..a malej w tamtym tygodniu w niedziele sie trzydniowka skonczyla...powiedzialam lekarce ,ze byla...a ta mi ja i tak zaszczepila... hmmm
Jolka nie wolno, Oliwia Deli nie była az 2 miesiace własnie ze wzgledu na 3dnioeke
 
Ostatnia edycja:
wow jakie zmiany :szok:
ale pozytywnie jstem zaskoczona,bo juz mi sie podoba
Kasia jeśli to była 3 dniówka to miesiac niewolno szczepić,wiec przemyślcie to dobrze,zeby nieszczepić niepotrzebnie
u nas słonko wiec miłego dnia wam zycze i do wieczorka

Piwonia nie wolno szczepic??:/ a ja bylam w piatek na szczepieniu..a malej w tamtym tygodniu w niedziele sie trzydniowka skonczyla...powiedzialam lekarce ,ze byla...a ta mi ja i tak zaszczepila... hmmm
 
Cześc :-)
Powiem Wam szczerze że póki co to jakoś mi tak dziwnie z tym nowym forum :eek:
Jakoś nie umiem sie tu odnaleźc :zawstydzona/y::sorry:
Dzisiaj piękny dzien i chyba w końcu wynurzę się z Adriankiem z domu na krótki spacerek bo juz właściwie zdrowy :-D za to... chyba mnie zaraził bo czuje sie przeziębiona :wściekła/y:
 
Witam niedzielnie :-)
Tak jak Kasia i Iwonka napisały niestety po 3 dniówce nie można szczepić. Moja nei była przez 2 miechy, bo 3 dniówka potem szpital (biegunka). No, ale minimum miesiąc musi być. Chociaż w starej przychodni głupia baba tzw. lekarka chciała mi ją od razu szczepić,a le nei pozwoliłam, bo ciocia mi mówiła, ze absolutnie nie i tego sie trzymałam.

Martunia trzymam mocno kciukasy za Manię, by szybko przeszło.
Kasiu tez bym się trzymała, ze to 3 dniówka, bo nigdy nie wiadomo czy to ucho czy jaki diabeł. Buziaczki dla Miłoszka. Dzielny był pzrez ostatnie dni.
Niech już te choroby pójdą sobie w cholere od waszych dzieci.

Efe no i tak masz ciężko nawet jak powrót na 6 mc :-(. No, ale gratuluje już podjęcia decyzji o 2 dziecku.

Co do nowego wygladu to ładnie zrobili i w końcu poprawili co nieco na plusik :-) Ja jestem za. Tylko jedno zapytanie mam gdzie Emotki, bo śliepa chyba jestem :-(.

Ania dobrze, ze z córką już dobrze :-).


Ja mykam na spacerek za chwilkę. Aha moje dziecko u babci wzorowe :-).

 
Cześć!!
No za czorta jakoś mi się nie widzi to nowe forum-trzeba się przyzwyczaić....Musze sobie nową przeglądarke zainstalować bo w Operze to coś nie widać wszystkiego

Kasiu mam nadzieje że te choróbsko już od Was ucieka!

U nas ładnie choć slonka mało czekam na gości -obiadek już prawie gotowy więc teraz idem na allegro szukać spacerowki.
Noc SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!MAŁY BUDZIŁ SIĘ TYLKO 3 RAZY!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))
 
reklama
Dzien dobry!!! Widze zmiany na forum! Pozytywnie ae jeszcze nie umiem sie tu odnalesc hehe! My zaraz jedziemy do babci na obiad. Pogoda nawet w miare!
Efe my tez za 2 miesiace staramy sie o nowego bejbiska:-) Zaczniemy starania w maju, na ktorym miesiacu sie skonczy to zobaczymy:-D:-D
 
Do góry