reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Aneczko bo przegięcie w jedną czy drugą stronę jest niezdrowe. Ale ja też z tych ciepłolubnych jestem za to mój dopiero w tym roku zaczął rękawiczki nosić ale nadal bez szalika i czapki i w adidasach pomyka brrr aż się zimno robi jak na niego patrze. Ale co mam zrobić? Tak i typ. I córeczka ma to po nim. Woli chłodniejsze klimaty. Jak jej za ciepło to od razu marudna.
A moja mama to by ją tylko ubierała i przykrywała i nie przekonują ją argumenty, że dziecko woli chłodniej i że nie wolno dzieci przegrzewać.
Wczoraj się naśmiałam bo się z babcią bawiła. Ściągała sobie skarpetki a babcia jej zakładała. Ja bym sobie dała spokój ale babcie mają więcej cierpliwości. :sorry2:
 
reklama
witamy sie i my w ten mrozny, ale sloneczny dzionek :-)

nocka u nas dzis zdecydowanie lepsza - wstawalam 5-6 razy, a nie 15 jak przez poprzednie nocki, moze rzeczywiscie herbatka koperkowa i espimisan pomoga na baczki. moj Mikus wstaje na kupke ok 8 i pozniej spi do 9.30, wiec nie jest zle. teraz idziemy robic sobie sniadanko.

milego dzionka

aha a my mamy nawilzacz powietrza i jest super na noc, szczegolnie jak tak grzeja w blokach
 
Aneczka moje wszystkie dzieciaki do 2,5 roku jak juz nie karmiłam do były na bebilonie pepti niestety, Ala ja we wtorek zjadłam dosc pokaźne 2 kawałki tortu na śmietanie i ciasteczka i jeszcze tam cos to ma do dzis suchą skórę głowy pod pachami i pod kolanami czerwone szorstkie ślady.
dzia np Angelinka juz pije na przemian mleko z kartonu ze zwykłym bebikiem i juz nic jej nie jest więc zgadzam się z teorią ze alergia pokarmowa przechodzi z wiekiem:tak:
aaaaaaaaaaaa dzis Alicja konczy 5 miesięcy!!!!!!!!!:-) i od poniedziałku jestem juz bezrobotna tzn do dzis mam zatrudnienie ale nie wiem kiedy to ja pojade się zarejestrować:no:
 
no ja dlatego nadal podaje jej na przemian bo ona mleka duzo pije ok 750ml dziennie i jak wypijała same krowie to miała bardzo luźną kupke
 
hejka
u mnie tez -11 brrrr i piękny czerwony wschód słońca:szok:
na mazurach a jak u Aneczki w Białymstoku???
dziecko mi się poprzestawiało i teraz wstaje mi o 6 :wściekła/y:
pilnuje chyba, żeby tatuś wstał do pracy:-D
Moja tez o 6 ostatnio pobudki robi:sorry2:
moja miedzy 9-10 idzie spac dopiero ,ale chyba dzisiaj pójdzie wczesniej bo marudzi okropnie
Iwonko,Karolina tez w tych godzinach dzremke sobie robi...jest juz po.....:tak::-D
Hej. My nie spimy od szostej.Miłosz ma katar:baffled::baffled:Kicha co chwile:baffled:
Uktorej to trzesienie dalo sie odczuc??:shocked2::shocked2:Wlanczam tv a tam trzesienie ziemi w Polsce nooo:shocked2::shocked2::shocked2:
Tez sie w nocy czesciej budzi to chyba taki wiek:baffled::baffled:I cyckuje:sorry2:Ake zimno dzis bleeee ja chce wiosne:-):-)
Kasia,wlasnie slyszalam w telewizji o tym trzesieniu,ale u nas nic nie slychac bylo...no tylko o 5 rano jak maz poszedl do centralnago podlozyc,to sie przy tym bardzo tlukl:-D:-D:-D
A tak wogole to dzien dobry..........:-)
U nas dzis -16 ....brrr...zimno,a w domku to temperature 21 utrzymujemy:tak:
Dzis nawet sie wyspalam,mimo ze wstawalam do Karoli 3 razy(ostatnio tak mi wstaje)...jutro choinka w szkole,no i jednak pojde z Gosia,bo tesciowa sie sama zaoferowala ze zostanie z mala:szok:,a jakby cos sie dzialo,to bedzie po mnie dzwonic...no ale jak ona da rade,jak mala cwaniara nie chce tej butli pic:baffled:...najwyzej zupke jej da.....
Najlepsze bylo wczoraj,jak Gosia poszla na dol do babci z laurka i koszyczkiem z kwiatuszkami z plasteliny,a babcia sie rzucila wnuczce w podzięce i dala 2 zl:szok::szok::szok:...to juz lepiej bylo dac dziecku cukierka...dobrze ze Gosia jeszcze nie czajkowska z pieniedzmi:tak:,wiec przyszla zadowolona,a mi sie smiac troche chcialo:-D
 
Moja tez o 6 ostatnio pobudki robi:sorry2:

Iwonko,Karolina tez w tych godzinach dzremke sobie robi...jest juz po.....:tak::-D

Kasia,wlasnie slyszalam w telewizji o tym trzesieniu,ale u nas nic nie slychac bylo...no tylko o 5 rano jak maz poszedl do centralnago podlozyc,to sie przy tym bardzo tlukl:-D:-D:-D
A tak wogole to dzien dobry..........:-)
U nas dzis -16 ....brrr...zimno,a w domku to temperature 21 utrzymujemy:tak:
Dzis nawet sie wyspalam,mimo ze wstawalam do Karoli 3 razy(ostatnio tak mi wstaje)...jutro choinka w szkole,no i jednak pojde z Gosia,bo tesciowa sie sama zaoferowala ze zostanie z mala:szok:,a jakby cos sie dzialo,to bedzie po mnie dzwonic...no ale jak ona da rade,jak mala cwaniara nie chce tej butli pic:baffled:...najwyzej zupke jej da.....
Najlepsze bylo wczoraj,jak Gosia poszla na dol do babci z laurka i koszyczkiem z kwiatuszkami z plasteliny,a babcia sie rzucila wnuczce w podzięce i dala 2 zl:szok::szok::szok:...to juz lepiej bylo dac dziecku cukierka...dobrze ze Gosia jeszcze nie czajkowska z pieniedzmi:tak:,wiec przyszla zadowolona,a mi sie smiac troche chcialo:-D
ha,ha to babcia sie wysiliła:-D,ale chociaz podziekowała,bo moja tesciowa jest za granica w pracy wiec moglismy wysłac tylko smsa z zyczeniami a ona nawet nie odpisała.Myslałam ze moze brakło jej kasy na karcie ale moja sasiadka jest siostra mojego meza i do nich pisała aby podziekowac wnukowi za zyczenia.No widocznie moje dzieci ma gdzies:-(
 
hej dziewczyny:-D:-D:-D
moja jak spi ze mna to spi od 9 do 6;30... zje i spi do 9 10:-D:-D:-D:-D:-D


mnie brzuch boli... po porodzie wiem kiedy dni plodne bo mnie brzuch boli.....:baffled::dry:

tak ogolnie to cwicze codziennie weczorem... wszystkiegoi po 50:-D
wiosna idzie i trzeba jakos wygladac:-D:-D:-D

moja szwagierka jak glupia nakupowala sprzetu a cwiczy tak ze szkoda gadac:dry:
brzuszkow zrobi 10 ala brzuszkow a potem idzie do pokoju i opycha sie slodkim:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

kupila wczoraj pilke do cwiczen w biedronce..... ciekawe ile z niej skorzysta:dry::-D
 
Anet moja mama dala Kubie 5zl no i w ogole nabral ochoty na robienie laurek:-DA dzis idzie do dziadka z adzieja ze bedzie chojniejszy:shocked2::shocked2:
Milosz tez butelki nie chce jak mu dalam to jak gryzaka traktowal i no fuj najgorsze ze sos niedobrego z niej leci - soczek:sorry2:A dzis dalam mu niekapek aventa, patrze dzielnie zasysa, do czasu az poczul ochydny sok:eek::eek:
Niestety zypki, obiadki tez sa feeee wiec dam sobie chyba na spokoj, szkoda kasy:baffled:
Zadzwonilam do przychodni w sprawie szczepien i mowie ze dziecko ma katar a ta ze to nie przeszkadza:shocked2::eek:No to ja ze szybciej jak w srode nie dam rady, nie dam zaszczepic go zakatarzonego:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Mój starszy też nie chciał w ogóle butli ani żadnego smoczka. Wszystko trzeba było łyżeczką. Najbardziej to niania się namęczyła po moim powrocie do pracy, bo on miał pół roku i za wiele stałych pokarmów to nie jadł. I na dodatek jeszcze alergia na mleko.
A jeśli chodzi o alergię to mojemu przeszło. No może jakby na raz dużo zwyklego mleka wypił, to jeszcze by wylazło, ale w na tyle co on je nabiału, to już nic nie ma.
 
Do góry