reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Aniu, wszystkiego najlepszego Ci życzę
Przede wszystkim zdrówka, pomyślności i samych pogodnych dni w życiu :) Sto lat! :)

i na szybko witam sie niedzielnie :)
od dłuższego czasu nie mam nawet chwili, zeby dluzej tu posiedziec, bo co zaczne nadrabiac zaleglosci, to okazuje sie, ze albo Młodzieniec sie obudzil, albo znudzilo mu sie fikanie na macie, albo... no zawsze cos :eek::happy:
do tego chyba jakis skok znowu przechodziy, bo tylko cycus i cucus.
No. To popisałam... :confused2:
buziaki dla Wszystkich dzieciaczków przesyłam, no i zdrówka przede wszystkim ;-)
 
hej dziewczyny POMOCY

moja córeczka dziś podczas kąpieli zanurzyła nos i buzie w wodzie!wydaje mi sie ze sie jej troche napiła, teraz jest spokojna, normalnie wypiła mleczko i sie bawi, ale ja mam wyrzuty sumienia i martwie się czy to jej czymś zagraża??? miałyście podobną sytuacje, nie wiem co robić ...
 
Ostatnia edycja:
Nic jej nie bedzie skoro jest spokojna gdyby napila sie samego plynu to moglabys sie martwic a tak rozcienczony z woda zreszta dziecko w tym wieku tak zwyczajnie sie nie napije ma odruch ssania wiec nie wydaje mi sie zeby to byly duze ilosci
 
a ja witam poniedziałkowo,zaspaliśmy dzisiaj i na najwyższych obrotach wyprawiałam córepo 1,5 tygodniu do szkoły,wczoraj mielismy imprezkę z przyszłymi chrzestnymi,zasiedzielismy sie,póxno poszliśmy spac,dobrze,że ja wstałam o 7.30 bo tak mała by nie poszła,a mąż tez by nie zdąrzył
a na polku nadal mróz trzyma teraz jest -5,brryyy
 
reklama
Hello:)
Ja nawet nie śmiałam zerknąć na termometr:sorry: Ale biało u nas też jest od wczoraj. Sąsiad z córeczką bałwana ulepił . A mój kochany powiedział że za rok z córą stworzy najładniejszego bałwana w okolicy.:-D
Co do pogody to jednym okiem widziałam że na święta niestety nie będzie tak pięknie:-(
 
Do góry