reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Hej:-). No i chyba zima idzie, brrrrr. Szaro, buro i zimno, okropność.

Baśka, ja ostatnio miałam anginę i brałam Augmentin. A Julicie podawałam dicoflor. Ale ja to też podaję tak profilaktycznie. Jak brałam antybiotyk, to małej nic nie było.
 
moja mała też dziś zasnąć nie może, tzn. zasypia na rękach, ale po odłożeniu do łóżka od razu się wybudza; na razie jestem twarda i nie reaguję... mała gada do miśków z karuzelki...
 
Dobranoc. Odpukac Milosz nie ma problemow ze spaniem spi slicznie cala noc, w odroznieniu od Mateusza ktory nadal w nocy mleko pije:eek:
Czas isc spac bo jutro bede miec goscia z BB ale sie ciesze:-DA Kuba jak przezywa:szok:
 
i ja sie witam.dzisiaj zakupy i ogolne nic nie robienie:-)znajomi byli i oczywiscie mikolaj 9spozniony)dla amelki:tak::-):-)moj poszedl na impreze z pracy wiec wieczorek babski z amelka mamy:-D
ale spodziewam sie ze nie przybiera dobrze- bo niby skad- bardzo krotko je w dzien, np teraz: pora karmienia a on fochy stroi, odpycha sie, poplakuje
pod karuzelke go dalam - niech sie zmeczy moze zglodnieje
w nocy ladnie dulda-chociaz tyle:tak:
Mewa moja kolezanka ma podobnie z synkiem.jak zaczal zabkowac to cysia nie chce a jak juz zaczyna jesc to gora 3 min i sie wierci odpycha i placze:confused2:nie orzytyl za wiele ale jednak cosik na +:-)niestety moja tez przez zabki ni ejada jak zawsze:-(i dlugo nas meczy bo juz 2 mce a ja opadam z sil:zawstydzona/y::-:)-(mam nadzieje ze te pierwsze wymecza a pozniej luzik bedzie bo nie wytrzymam tak 2 lat:szok:

milej niedzieli zycze papapatki:-)
 
Aneczka sto lat zycze z okacji urodzinek :-D:-D:-D:-D:-D:-D

mju gratuluje fotomodela :-). Juz dawno wszystkie mówiłysmy że Antoś jest śliczny :tak:

hej

ja dopiero teraz zaglądam bo sporo sie działo u nas.
Julii na szczęście fochy mineły i sypia znowu grzecznie w swoim łóżeczku ale wszystko pcha do buzi więc wypatruje ząbków :-)

Pogoda u nas wiosenna więc sporo ostatnio spacerujemy z małą

Odwiedzili nas dziś znajomi z synkiem rówieśnikiem mojej małej i byłam w szoku jakie to spokojne dziecko :eek:, Julia chyba ma adhd bo ona jest cały czas w ruchu a jej kolega dzien spędza głównie na jedzeniu i rozglądaniu się dookoła, ewentualnie dżemce... :eek:
Ale mysle ze to nie z moją dzidzią jest coś nie tak bo Julia juz ma całą game umiejetności typu chwytanie zabawek, obroty z brzuszka na plecki, "piszczenie", wkładanie nóżek do buzki itp a synek znajomych niedawno zaczął sie usmiechać, zabawki niespecjalnie go interesują, tylko by jadł :shocked2:
 
Aneczka - Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogę
By złożyć Ci życzenia!
Lecz wzywam los i proszę go.
Niech spełnia się dziś, Twe najskrytsze marzenia.
Jak co roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może.
Więc i ja korzystając z tej sposobności.
Życzę Ci mile szczęścia i radości.
By to o czym marzysz się spełniło!
A to co kochasz... TWOJE Było!!!!

Pociechy z dzieci i żadnych kłopotów w życiu :-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry