reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

ANECZKA

W dniu tak uroczystym
W dniu twego święta
Składa Ci życzenia
Ten kto o Tobie pamięta
By życie Twe było kwiatkami usłane
Tak piękne i czyste
Jak letni poranek
By obce Ci były kłopoty i niedole
Niech nigdy nie będzie
chmurek na Twym czole
 
Ostatnia edycja:
reklama
ANECZKA

Życzę Ci...
...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnęłaś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim
mogła przetrwać złe chwile;
...wiosny - tego zachwytu,
który ciągle przerasta Twoje oczekiwania;
...abyś zawsze była komuś potrzebna;
...tej radości, gdy czyjaś twarz
rozjaśnia się na Twój widok,
albo gdy dostrzegasz ukochana osobę
na końcu peronu;
...radości myślenia, ostrości spojrzenia,
triumfu zrozumienia
i satysfakcji tworzenia...
...abyś znalazła szczęście,
którego szukasz.

 
witam niedzielnie i życze wam ciepłej niedzieli,bo u nas mróz -4 stopnie i sypie śnieg,a ja zostałam bez butów na zime:(

Kasia to życze wam udanego spotkania i zróbcie kilka zdjęć ze spotkania
 
ANECZKA:
Jest w roku taki dzień,
W którym smutki idą w cień,
Więc z okazji tego dnia
Posłuchaj co Ci życzę ja:
Dużo zdrowia i radości,
Szczęścia w życiu i miłości,
Moc najpiękniejszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń


witam sie nie wyspana:no:maz byl na imprezie z pracy i mial wrocic po polnocy a ja wstalam o 3 a tu nadal go nie ma!!!no to dzwonie....nie odbiera:szok:ja juz milama 5 tysiecy mysli na raz(oczywiscie najczarniejsze scenariusze):zawstydzona/y:dodzwonilam sie do niego o 3.30 i maz jakby nigdy nic slodkim glosikiem mowi-no przeciez na taxi czekam!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:qrna to ja tu od zmyslow odchodze a ten duren nawet smsa nie wyslal ze bedzie pozniej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jak juz sie doczlapal stylem weza do domu walnal sie na wyro i nawet przepraszam czy czesc nie uslyszalam-a chrapal talk ze juz nie zasnelam:zawstydzona/y:do tego ok 4.30 zadzwonila jego komorka-no to myslalam ze sie wsciekne bo Amelka sie obudzila:wściekła/y:

ehhh faceci..... u nas przymrozek lekki troszke pochmurno ale padac nie bedzie-a moze sniegu popruszy:confused:ja teraz dopijam kawusie i znikam sie kapac.maz spi Amelka spi to ja sie wypluskam:tak:milego dnia dziweuszki i zdrowka dla chorowitkow zycze:tak:
 
Aneczko i ja dołaczam sie do życzeń, sto lat w szczesciu i zdrowiu!
a my przed kompem, czekamy na moja kolej jazdy na prawko, na razie jeździ tata. Słuchamy chóru z kolendami gregoriańskimi, a Jagoda im pomaga spiewać.
 
no to ci powiem,ze miałyśmy identyczny dzień i też mala w aucie karmiłam:-)

No to faktycznie idziemy łeb w łeb Iwonko hihi:-D

Ja się witam niedzielnie.
Moje dziecko już kompletnie się poprzestawiało. Wstaje o 2, 4 i 6 rano:szok:
Ale to nie przez wczorajsze wojaże, bo noc wcześniej też tak było, ale myślałam że to jednorazowy wyskok. tymczasem ona się chyba tak przestawia. Widać potrzeby się zwiększyły. Ech...skończyły się dobre czasy:-(

Ach! Aneczko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

I ŻEBYŚCIE BYLI SZCZĘŚLIWI W NOWYM MIEJSCU!


 
Ostatnia edycja:
wszystkiego dobrego Aneczko!

byliśmy na krótkim (godzinnym) spacerku, bo -4 stopnie i zmarzłam! czuć zimę już; ciekawe jaka pogoda w święta będzie, oby bez gołoledzi, bo długa droga w trasie przed nami...

zaraz obiadek, potem coś ciepłego do picia i pierniczki roboty mego M., pyyyyyyszka:-p
 
witam sie z małą na ręce :-)

tez zmarzłam na spacerku dzisiaj
a za pierniczki sie zabrac nie moge, miałam robic wczoraj ale goscie przyszli a dzis od rana sąsiedzi wstąpili na kawke... jak nie zdąze to na sylwestra dopiero będą wypieki :-D

azorek współczuje nieprzespanej nocki, doskonale cie rozumiem bo moja nie była lepsza ale nie przez męża tylko psa ktory obudził Julke :wściekła/y:, potem mała kupe szczeliła, na przewijaku były piski i usmiechy i bawic sie chciała o 4.30 :eek:

andariel słyszałam ze na święta w Polsce ma byc odwilż :tak:
 
reklama
Aniu kochana i odemnie w dniu dzisiejszym przyjmij serdeczne zyczenia:
Bądź zawsze oryginalna
i piękna jak zorza polarna.
Troszeczkę bądź ekscentryczna,
niekiedy i eteryczna.
Bądź Panią radosną, wesołą,
rozsiewaj tą radość wokoło.
Bądź również czasami poważna,
powaga też w życiu jest ważna.
Bądź ciepłą, przyjazną osobą,
a w ogóle to <>, bądź Sobą.
 
Do góry