reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
co do telefonow j ma samsunga pixon i jestem zadowolona.na ziemi wyladowal chyba z 50 razy-dziala,nic sie nie wlacza ot tak sobie po mimo dotykowego wyswietlacza i albo rysik albo palec bez roznicy -latwe menu :tak::-)
 
Witam się sobotnio w koszuli, herbarką w ręku i małą na kolanach :-)

Mąż pojechał na szkolenie, więc mam chwilke żeby z Wami posiedzieć :-)

Piwonio czemu nie podeszłaś?? Aż żałuje, że ja taka spostrzegawcza nie jestem... :sorry:
 
witam:-)
wczoraj dziewczynki zasnęły o 20.30 i miałam spokój, o 21 wrócił maż z delegacji i zjedlismy sałatkę grecką i rozmawialismy do 23!!!! jak za dawnych czasów, uwielbiamy rozmawiać to nas jeszcze bardziej scala.
Ostatnio w programie o karmieniu piersią mówiono ze najlepiej winko czerwone wypić zaraz po karmieniu i tak tez wczoraj zrobiłam:-) lampka wina podziałała na mnie super!!!!!!!!! czułam się tak zrelaksowana:-) przez 2h czułam ze kraży po moim krwiobiegu a potem jak ręką odjął:-) a kolejne karmienie miałam o 01.30.

dziś 70te urodziny tescia więc jedziemy na impezke, mam zamiar ok 19.30 się zwijać i nie ojeść się za bardzo:-)

miłej soboty
 
Witam się sobotnio w koszuli, herbarką w ręku i małą na kolanach :-)

Mąż pojechał na szkolenie, więc mam chwilke żeby z Wami posiedzieć :-)

Piwonio czemu nie podeszłaś?? Aż żałuje, że ja taka spostrzegawcza nie jestem... :sorry:

hihi,a ty byłaś w Realu,a nie podeszłam tylko dlatego,że ja wchodziłam do sklepu widziałam was przy Cyfrze i sie zastanawiałam i ujechałam kawałek dalej i mnie tkneło,że to chyba byłaś ty,a jak wrócilam to już wychodziliście:(:)-(
ale może jeszcze nam sie uda kiedyś spotkac

witam sobotnio,my tez dzisiaj na mała rodzinną imprezke sie wybieramy,zobaczymy jak mała wytrzyma i na pewno jakiśspacerek zaliczymy
miłej soboty
 
my też się szykujemy na spacerek, jak tylko córcia się obudzi to ją nakarmię i trzeba wykorzystać piękną pogodę; chcemy jeszcze w ten weekend strzelić jakieś foto wspólne, bo nie mamy żadnego:shocked2:tylko nie wiem czy zdążymy zanim słonko zajdzie, a z lampą zdjęć nie lubię...
 
reklama
cześć
Miłego weekendu!

Zauważyłam u mojego synka coś białego, jakie kropki na górnych dziąsełkach w miejscu czwórek, po obu stronach, ale tak z przodu dziąsełka, że widać je pośrodku.. namąciłam, ale może zrozumiałyście.. :-D
to nie jest miękkie.. cz:-Dy to mogą być ząbki???? myślałam, że pierwsze wychodzą jedynki?? zgłupiałam zupełnie....
 
Do góry