reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Witam sobotnio.
Byłam dziś 4 godziny na zakupach i wyszalałam się na całego hihi
Wzięłam tego LG GT500 i obym nie pożałowała ;-) Teraz się męczę jak głupia ale mam nadzieję, że było warto, a ja się jakoś nauczę.
Moja niunia też już nie zostaje bez opieki. Leżaczek albo łóżeczko. I tu pewnie będę miała kiedyś problem z zasypianiem, bo łóżeczko kojarzy jej się teraz z zabawą a że listopad to tak szybko ciemno. Ale Mitemil nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego strach. Dobrze że tylko tak się to skończyło.
:tak:
Gosia72 twój Remi do duży chłopak to może już mu się tam coś dziać zaczyna.
Piwonia ale masz fajnie że możesz tak ludzi na ulicy poznać. Ja chodzę jak zamroczona a teraz to już w ogóle w wózek wpatrzona.:laugh2:
Sempe ale mi ochoty na to winko zrobiłaś:-p
Mój wrócił lecę coś zjeść. Miłego weekendu;-)
 
reklama
cześć
Miłego weekendu!

Zauważyłam u mojego synka coś białego, jakie kropki na górnych dziąsełkach w miejscu czwórek, po obu stronach, ale tak z przodu dziąsełka, że widać je pośrodku.. namąciłam, ale może zrozumiałyście.. :-D
to nie jest miękkie.. cz:-Dy to mogą być ząbki???? myślałam, że pierwsze wychodzą jedynki?? zgłupiałam zupełnie....
Gosiu no raczej nie choc czasem sie zdarza. Najlatwiej sprawdzic czy to zabki metalowa lyzeczka wtedy ladnie slychac jak cos na wierzchu jest. Czworki to raczej po roczku dopiero wychodza. Tak jak Aneczka pisze mju o jakis perlach pisala
 
Dobry wieczor....
Widze ze wszystkie na Andrzejkach :-),bo puchy straszne dzis:tak:
Ja dopiero mam wolne...he,he....i moge poczytac co u was....dzieciaki juz spia,maz tez,a mi sie nie chce:sorry:
 
Hej:-). Nadrobiłam w końcu zaległości. Dzisiaj u nas było ładnie, więc pół dnia na dworze z Julisią byłam, z "tankowaniem" w międzyczasie na budowie:-D.
Ten tydzien jakiś ciężki był. Głowa mnie 3 dni bolała, starszy złapał jakieś zapalenie gardła. Uff, oby do wiosny.

Na pocieszenie córeczka po raz pierwszy wczoraj przespała bez jedzenia 6 godzin:-)

Dobranoc dziewczyny:-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,
wpadlam dobranoc powiedziec

oj ciezki dzis dzien mialam, jednak Adasiek zaczyna zabkowac :-(
plakal bardzo, a ja momentami z nim
spac nie moze
jesc tez nie bardzo
piastki w buzi non stop
i moj wypatrzyl ze ma az biale dziasla napuchniete

a na dodatek licytowalam zestaw 58 ubranek na 6-9 wiec juz bym nic nie musiala kupowac i ktos mi w ostatniej sekundzie sprzatnal sprzed nosa:no:

jedyny plus dzisiejszego dnia to salatka grecka, mniam

pa
 
Mewa trzymajcie się dzielnie!!!
ja też spadam (wlasnie się mój ulubiony serial skończył:)) ale wreszcie nadrobiłam zaleglości bo mi gorączka spadła
dobranoc
 
Basia czyżby Gotowe na wszystko? uśmiałam się dziś nieźle:-D

moja Ninka też wciąż łapki w buzi (i wszystko co zdoła schwytać), ślinotok okropny, ale póki co nie ma innych przykrych oznak ząbkowania, więc może to jeszcze nie to; ale na wszelki wypadek kupiłam jej dziś gumowy gryzaczek...
Mewa bądź dzielna, przetrzymacie to!
 
reklama
hej dziewczyny,
wpadlam dobranoc powiedziec

oj ciezki dzis dzien mialam, jednak Adasiek zaczyna zabkowac :-(
plakal bardzo, a ja momentami z nim
spac nie moze
jesc tez nie bardzo
piastki w buzi non stop
i moj wypatrzyl ze ma az biale dziasla napuchniete

a na dodatek licytowalam zestaw 58 ubranek na 6-9 wiec juz bym nic nie musiala kupowac i ktos mi w ostatniej sekundzie sprzatnal sprzed nosa:no:

jedyny plus dzisiejszego dnia to salatka grecka, mniam

pa
mewa slonko wiem co przechodzisz bo u nas tak samo.lepiej tylko na spacerkach jest bo chlodno na dworku i jej troche lepiej nawet sie zdrzemnie:tak::zawstydzona/y: a co do licytacji...moj maz mi powiedzial ze jest specjalny program ktory licytuje ze Ciebie.podajesz max kwote i w ostatniej sek programik sam przebija:szok::eek:wiem ze sie placi jakis tam maly procencik od wygranej lisytacjii cos ok 2,5% od kwoty za ten program ale chyba warto czasem go uzyc:sorry::tak:
my dzisiaj pospacerkowo i pozakupowo.nie dosc ze w sklepach multum ludzi to jeszcze braki na polkach bo wszyscy juz swiateczne prezenty kupuja:wściekła/y:a my we trojke na zakupach...wrrrrr ale sie ludzi narozjezdzalam wozkiem heheheh bo mi kurcze wlaza na sile pod kola;-):tak:
milego andrzejkowego weekendu wszystkim zycze:-):-D:-D:-D
 
Do góry