reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

anet mi wlasnie chwile temu mama mowila o tym wypadku...slow brak kobieta rodzila a baby sie zajely papierkowa robota zamist porod odebrac:wściekła/y:kobitka przed winda urodzila zanim na porodowke ja odwiezli:szok:ja sobie nie wyobrazam jak wogole ja puscili bez wozka -na nogach:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

u nas po spacerku amelka pospala zjadla marchewki i ziemniaczka i dziwna energia w nia wstapila:eek:wariuje tak ze sasiedzi na 100%ja slysza ihihihihi:-D:-Dmaz wlasnier ja zabawia bo piski takie ze go glowa rozbolala;-):-D:-D:-D
 
reklama
Witam sie wieczorkowo! Pare dni mnie nie bylo ale ostatnio mam duzo na glowie! Na swieta planujemy wyjazd do Polski i mamy troszke zalatwiania.
Mitemil wspolczuje widoku. Nam tez malo co sie takie cos nie przytrafilo ale zdazylam dobiec i zlapac Alexa:zawstydzona/y:

Anet ja nawet sobie nie moge tego wyobrazic ze pielegniarki bez badania moga stwierdzic ze to jeszcze nie porod:wściekła/y: Przez takie "zapracowane" polozne teraz cierpi malutkie dzieciatko i matka:wściekła/y::wściekła/y:
 
Wampirka miło Cię widzieć na BB.
Mitemil strasznie mi przykro, dobrze, ze nic się nie stało. Pojęcia nie mam jak mała przeskoczyła tą zaporę, bo przecież nie mogła się wyczołgać do przodu.
Mju miałam ten sam aparat po pół roku sprzedałam, też kupiłam jak wszedł na rynek. Mi się nie psuł, ale jest do d*** Dobrze że z Anielką lepiej

Też słyszałam o tym strasznym wypadku, aż mi serce stanęło jak powiedzieli, że spadło na ziemię. I pomyśleć, że takich wypadków jest więcej :((((.
 
Tez mialam U700 najgorszy zlom jaki kiedykolwiek powstal przez to zrazilam sie do Samsungow:wściekła/y::wściekła/y:Niedosc ze sie psul w tej chwili roczny telefon wyglada jakby go tornado, traba powietrzna i trzesienie ziemi razem wziete przetrzepalo:eek::eek:cala farba z niego zlazla mialam srebrnego. Po roku wysiadl glosnik a ze byl jakis czas temu zasliniony przez matiego nie nalezy mi sie gwarancja wiec kazali mi za uszykowanie zaplacic 500zl!!!:wściekła/y::wściekła/y:
dzieci trzeba pilnowac na kazdym kroku. zobaczycie co bedzie jak zaczna siedziec, raczkowac, chodzic:-D:-D
 
Tez mialam U700 najgorszy zlom jaki kiedykolwiek powstal przez to zrazilam sie do Samsungow:wściekła/y::wściekła/y:Niedosc ze sie psul w tej chwili roczny telefon wyglada jakby go tornado, traba powietrzna i trzesienie ziemi razem wziete przetrzepalo:eek::eek:cala farba z niego zlazla mialam srebrnego. Po roku wysiadl glosnik a ze byl jakis czas temu zasliniony przez matiego nie nalezy mi sie gwarancja wiec kazali mi za uszykowanie zaplacic 500zl!!!:wściekła/y::wściekła/y:
dzieci trzeba pilnowac na kazdym kroku. zobaczycie co bedzie jak zaczna siedziec, raczkowac, chodzic:-D:-D
U nas z farbą to samo- też był srebrny - uwzględnili na gwarancji i wymienili na nowy. Najlepsze było to, że część menu było na początku w jakimś skandynawskim języku. powinnam go była od razu sprzedać ale poszedł do serwisu ze względu na to menu a potem to mi się już nie chciało - teraz ma go moja mama jako drugi aparat na kartę - a ja jak mi ktoś proponuje samsunga to od razu dziękuję - już nie zaufam
 
ja mam jeszcze luzy bo oprocz nieporadnych mostkow to jest Adas ciagle niemobilny:tak:
MITEMIL- napewno wszystko ok z malutka ale rozumiem ze sie zdenerwowalas
MJU- ciesze sie ze z Anielka juz lepiej
PIWONIA i EFE- tworcze hobby macie dziewczyny, ja beztalencie jestem
za to ostatnio znowu nabralam ochoty na czytanie, maly zasypia okolo 20tej wiec bede sie zanurzac w swiecie magii i miecza wieczorkami:tak:

dzis znow Adas bardzo absorbujacy byl, non stop trzeba go zabawiac bo inaczej placze skubany, i to tak samo glosno placze jakby cyca chcial
juz repertuar piosenek mi sie konczy powoli;-)
dobrze ze na spacerze sie sam zabawia patrzeniem na otoczenie to sobie chociaz wtedy odpoczne
a zimno sie tu strasznie zrobilo
 
wampirka fajnei cie znów zobaczyć
wpadłam sie tylko pożegać
Mitemil pewno sie juz nie pokaże,a chciałam jej zapytać czy ma czerwony wózek i czerwoną(bordowa)kurtke skorzaną??

miłych snow
 
reklama
Do góry