reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Dziekuje dziewczyny za kondolencje:-:)-(Nie bede chyba jechac pomodle sie w domku za tescia:-:)-(Chyba ze jutro na rozaniec choc sie wyrwe ale to dosc daleko a MIlosz nie akceptuje butelek, smoczkow i dlatego sie boje jechac:-(
Maz od rana probuje sie do domu dostac bo na trasie pociagow wykoleil sie pociag, maszynista byl pijany!!Szok. A my dzis na bioderka, jak dobrze pojdzie to moze zdazy ze razem pojedziemy ale watpie:-(
No nic Milosz krzyczy musze konczyc........
 
reklama
my po wizycie i niestety tylko pół szczepienia tzn tylko na zółtaczke dostała ,a tylko dlatego,że ja mam zapalenie krtani i musze sie wyleczyć:wściekła/y:
i miałyśmy szczęście bo pogoda nam nawet sprzyjała,bo teraz sie rozlało
 
Piwonia - z powodu Twojej choroby nie zaszczepili? żeby w razie czego malutkiej nie zarazić, tak?

co za pogoda... kolejny dzień bez spacerku... nawet śnieg na dziś zapowiadali, obłęd jakiś no:no:

znacie jakieś sprawdzone sposoby na mrówki faraonki? cholerstwo jedno zawsze na jesień wprasza się do domu i ciężko się ich pozbyć; dotąd stosowaliśmy żółtko z boraxem, ale nie jestem pewna czy to przynosi jakiekolwiek efekty; i rozlazły się cholera z kuchni na pokoje:wściekła/y:
 
Czesc dziewczyny :)
Ja właśnie wróciłam ze spacerku, dopadł nas deszcz i grad jestem cała mokra...

Karolinka śpi sama w łóżeczku, czasem nad ranem gdy mi sie nie chce wstawac biore ja do siebie na godzinke i razem spimy, fajnie tak jest sie przytulic do maluszka :tak:

Z podawaniem smoczków wcale nie jest tak fajnie, zauwazyłam że to własnie przez smoczek moja gorzej ssie pierś, cieszyłam się ze mam spokój a tu nastepny problem.
Martwi mnie jeszcze, że mała od paru dni strasznie mi sie przy piersi pręzy, kreci, nie wiem dlaczego i przez to mało wypije... i pije czesto a mało...:baffled::baffled::baffled:
 
Piwonia - z powodu Twojej choroby nie zaszczepili? żeby w razie czego malutkiej nie zarazić, tak?

co za pogoda... kolejny dzień bez spacerku... nawet śnieg na dziś zapowiadali, obłęd jakiś no:no:

znacie jakieś sprawdzone sposoby na mrówki faraonki? cholerstwo jedno zawsze na jesień wprasza się do domu i ciężko się ich pozbyć; dotąd stosowaliśmy żółtko z boraxem, ale nie jestem pewna czy to przynosi jakiekolwiek efekty; i rozlazły się cholera z kuchni na pokoje:wściekła/y:

tak,ze wzgledu na moja chorobe nie zaszczepiono jej
ja na mrówki faraonki polecam skórki z mandarynki
 
Witam dziewczyny, przepraszam ze rzdko tu zaglądam ,chociaz bardzo lubie czytac Wasze posty ale czasem wole nie zabierac zdania bo zaraz musze konczyc bo przy moich dwóch szkrabach ciągle jest co robic, na dodatek Hubert nie za bardzo chce teraz spać w nocy , budzi sie co 20, 30 minut, czasem zdarzy mu sie tylko pospac ze dwie godzinki, na szczescie w nocy budzi sie o 2 i o 5 wiec nie jest tak zle
:happy:
 
Czesc dziewczynki.
Skoro mowa o mrowkach to moze ktoras z Was wie tez jak wypedzic muszki z kwiata:baffled:??
Przesadzilam niedawno sobie kwiata i z tej nowej ziemi pelno muszek:wściekła/y:
Kolezanka mi poradzila bym czosnek w ziemie powkladala...:eek:hmmm...
Smierdzialo tylko w calym pokoju,zakielkowal nawet ale muszek mi nie wypedzil.
 
reklama
Andariel no najlepiej by było jak byś skórki położyła tam gdzie najczęściej widzisz mrówki.
JestemJolka ja miałam to samo i w końcu przesadziłam kwiatka do nowej ziemi i doniczki i dopiero to pomogło....
Bajorekaga miło Cię czytać:tak:
A my jemy ja lody a maly moje mleczko:-D
 
Do góry