reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Mój ma 3 tygodnie urlopu i już tydzień minął nam na siedzeniu w domu. Dlatego mam tym większą deprechę, że nie rodzę, choć czuję presje, że już powinnam.
E tam! Mam tego wszystkiego już dość! Mała wyjdzie jak będzie chciała! Koniec kropka!

Idę sobie wody do wanny napuszczę i jakiś aromatów doleje. Bo ten stres już mnie wykańcza.

U mnie murzynek się już pieczej jeszcze tylko szybciutko polewę zrobie i zabieram się za obieranie ziemniaków na sałatkę;-)Nie ma to jak się objeśc na depresję hihihihihihi
 
reklama
hey wam! jestem juz po. nie poszlo po mojej mysli...
dlugo rodzilam, bo od 22 do 8ej rano. po czym stwierdzili, ze cesarka...
oj, ale dluuugo by opowiadac... Napisze wam o tym kiedy indziej, zeby sie nie denerwowaly te co jeszcze sa przed. mam nadzieje, ze mamusie te ktore jeszcze nie urodzily beda mialy lekki porod. zycze wam tego z calego serduszka.
a moj skarbek jest jako awatar. innym razem kilka zdjec wam pokarze. moze jutro. :-)
buziole i pozdrowienia dla wszystkich!!!!
 
Mamusiaberlin-to gratki wielkie z okazji narodzin bobaska.....dobrze ci ze jestes juz po.....
A my sie tu stresujemy i czekamy,az sie maluchy zdecyduja wyjsc na swiat.....:-)
 
Mamusiaberlin-to gratki wielkie z okazji narodzin bobaska.....dobrze ci ze jestes juz po.....
A my sie tu stresujemy i czekamy,az sie maluchy zdecyduja wyjsc na swiat.....:-)

Najlepiej zachowac spokoj. Teraz to juz wiem sama, bo tez bylam w stresie i niepokoju. Badzcie dobrej mysli. Powiedzialabym wiecej, ale nie chce nic terez wspominac o swoim porodzie- tak jak wspomnialam, jak juz wszystkie bada po, to zdam wam relacje caaalutka!
 
gratulacje:)

a kiedy urodziłaś??

dziekuje :)
14.08.2009 o godzinie 8:43

Mamusia berlin -GRATULACJE WIELKIE
Jak ja mam zachowac spokój jak kazdy non stop sie mnie pyta czy męża czy juz urodziłam :-D

ech! skad ja to znam!? mialam tak samo... codzienne telefony: "i co juz po?"

...ale wiesz jeszcze nie to jest najgorsze.. (przynajmniej dla mnie nie bylo)
..ale to gdy bylym nareszcie po 5 dniach w domu i dopiero... TE telefony i chec odwiedzin juz w ten sam dzien mnie najbardziej denerwowaly...

musze uciekac, bo karmienie mnie czeka.....
jutro moze wpadne i zdam reszte relacji....
buziaki!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wieczorem:-). No to mało nas zostało w tej kolejce. Niech któraś zacznie, to może reszta ruszy:-). Ja mam jutro termin z OM, ale nawet nie myślę i sie nie nastawiam, żeby się nie rozczarować.
Efe, mój już też tydzień urlopu w plecy:-(
 
Najlepiej zachowac spokoj. Teraz to juz wiem sama, bo tez bylam w stresie i niepokoju. Badzcie dobrej mysli. Powiedzialabym wiecej, ale nie chce nic terez wspominac o swoim porodzie- tak jak wspomnialam, jak juz wszystkie bada po, to zdam wam relacje caaalutka!


No to czekamy,na relacje.....
A ja wlasnie konsumuje kolacje.....potem Gosie do kapieli i palulu...oczywiscie nie ja tylko cora :-D.....ja cos ostatnio pozno chodze spac :baffled:
Moj jeszcze urlopu nie bral,ale jak wezmie,to i tak na jego pomoc nie moge liczyc,bo on w pole ciagle i w pole.....zaorac zasiac,itp....potem ziola sie zacznie kosic i zwozic i tak az do poznej jesieni...wrrr....jak ja nie lubie tego....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpadlam powiedziec DOBRANOC.....ide na telewizje....moze cos poogladam,to zaczna oczka mi sie kleic i szybciej zasne.....
Zajze jutro rano....pa...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry