reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Przyszłam sprawdzić co się dzieje i widzę ,że wreszcie coś drgnęło:-) Ja nadal w dwupaku i juz raczej na wrzesień się nastawiam bo nic nie zwiastuje końca:-(.Dziś nad jezioro jade tak mi się nie chce ,że hej ale cóz młody ma wakacje trzeba mu jakoś czas zorganizować;-).A zaraz zakupy i obiad jakiś muszę sklecić .U mnie dzis skwar się szykuje od rana.

Mam nadzieje ,że dziś conajmniej dwie nowe dzidzie będą:-)
 
Dzień bry
Aniaso, wstyd z brzuszkiem na forum? no co Ty to co ja zrobię od jutra jak mi termin minie buuu:unsure:;-)
Trzymam kciuki za Malinke i Basie, może dziś parka będzie :-D
u mnie nadal nic, mały fika, bez dolegliwości narazie dalej
idę na śniadanie bo głodzilla straszna
 
Witam, i ja nadal 2 w 1, ale ciesze sie bo Krzysiek ma buzie spuchnieta jak księzyc w pełni i na jedno oko to prawie wcale nie widzi bo mu tak wsystko napuchła wiec to nie jest dobry czas na rodzenie:zawstydzona/y: Ale trzymam kciuki za was :tak: bierzcie sie za rozpakowywanie kobitki bo juz pora :-)
 
a u mnie front na całego chłopcy wstali i wszędzie ich pełno czasem aż sie boje co to będzie jak będzie maluch w domu :szok: a dziś mam jechać na KTG do szpitala może usłyszę w końcu jakieś dobre wieści
 
Witam sie w sobotni ranek - jak zwykle 2 w 1 :wściekła/y:
wczoraj wieczorem mialam kilka skorczy i mnie strasznie plecy dolem zaczely bolec , moj M juz myslal ze wkoncu sie cos zaczyna dziac , ale jak zwykle poszlam sie polozyc i mi przeszlo :no: . Pogoda zapowiada sie super na dzisiaj z tym ze tutaj gdzie ja mieszkam kapletnie niema co robic :wściekła/y::angry:
Powodzenia tym dziewczyna co juz sa w szpitalu :tak:
 
reklama
Anitek gdzie jestes szykuj nos!!!!!!!:angry::angry::cool2::cool2:


witam się sobotnio ;-)

Kasiu droga, to musisz się zdecydować czy już na Ciebie czas czy nie. Widocznie sam Mati nie jest jeszcze gotowy na przyjęcie brata. a swoją drogą jestem bardzo ciekawa jak zareaguje na drugiego maluszka w domu. ale jak Ci ulży, to nastawiam nosek...:szok:

Basiu, Malinka trzymam mocno kciuki, żeby akcje szybko postępowały:tak:

a ja mam bardzo grzecznego synka i czeka z mamusią do 15 sierpnia, ciekawa jestem co mi powie moja gin we wtorek, bo obstawiała, że już nie przyjdę na wizytę :-D

dzisiaj jedziemy po ostatnie zakupy dla Mikołaja i zostanie jeszcze wózeczek, ale to jak dostanę w końcu pieniądze z zusu, bo jakoś od czerwca nie mogą się zebrać:angry:

miłego dnia wszystkim życzę
 
Do góry