reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

kurcze to i dzieciaczki różnie się zachowują w trakcie porodu moja od rana raptem dwa razy sie ruszyła a tu niektóre skaczą.
a ja dziś sama i jak na złość królewna mało śpi:(
dobrze że chociaż w nocy ze zmęczenia zaśnie ładnie gorzej ze mną ja nie umiem sama spać:(
Aneczka to misia do łózka ja mam taką wielką małpę mały dostał kiedyś na urodziny można się przytulić i kołdry nie zabiera ;-)
 
reklama
No to moje drogie rozpakowywac sie mi tu ladnie;-)Rano widze jakies info, Basia, Malinka, Maggie i chyba czas na Megaczke :tak:Ja poczekam az maly wyzdrowieje do konca. No i w koncu dzis przewijak kupilam moze tym sie skusi:-D
Dobranoc:-)
 
Ja już też przyszłąm dobranoc powiedzieć
Kasia ale wyznaczyłaś :-D niech Basia i Malinka ruszą, mam też nadzieję na dobre wieści od nich z rana a potem mogę ja :tak: może mi wyjdzie terminowo w niedziele :szok: a jak nie to poniedziałek - na dobry początek tygodnia ;-)
papa i do jutra :cool2:
 
dzień Dobry czyżbym dziś pierwsza się witała M właśnie z pracy wrócił i mnie obudził a tak dobrze mi się spało żadnych objawów ciążowych , nikogo niema to die jeszcze poleżeć zajrzę później może któraś już rozpakowana
 
Witam.
Wczoraj wieczorem pisalam z Basia i niestety ale rozwarcie marne dostala zastrzyk na zmiekczenie szyjki. No i czekamy na efekt bo kto wie albo bedzie rodzic albo wroci w dwupaku z czego chyba nie bylaby zadowolona.
Aniaso a co ty z rana gg masz czerwone czyzbys sie namyslila z tym porodem??Ale mialas na mnie czekac do gwiazdki:dry:
No rozpakuje sie ktoras w koncu czy nie?????????????

Taszka ale sie minelysmy z postami, ale na ciebie to tez juz powoli czas nie??

Anitek gdzie jestes szykuj nos!!!!!!!:angry::angry::cool2::cool2:

Wiadomosc z ostatniej chwili Malinka jest w szpitalu pojechala w nocy, ma rozwarcie na 2 cm i lekarz mowi ze moze dzis urodzi:-)Takze zaciskamy kciuki i czekamy na dobre wiadomosci:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie i ja z rana ...
wpadlam tylko na chwile zajzec,bo mnie ciekawosc zrzera co tam u dziewczyn....i widze ze w szpitalu obie.....moze juz nawet tula maluszki swoje.....
No nic poczekamy na wiesci jakies....
A ja za chwile jade do sklepu na zakupy,bo lodowka posta...he,he.....maz dzis w doma, to mam samochod wolny....
Narka dziewczyny,zajze jak wroce....
 
Do góry