reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Jak tak dalej pójdzie to do połowy lipca wszystkie sie rozpakują:-D.A u nas zobaczymy czas pokaże bo jak sprawdzałam na czerwcówkach to w maju nie specjalnie dużo dziewczyn się rozpakowywało;-)
 
Ja troszke popralam.. teraz leniuchje z nozkami u gory..:-)
Jecie slodycze w czasie ciazy, albo macie jakies takie dziwne zachcianki o jakich sie slyszy w filmach albo czyta w ksiazkach??
Ja nie mam, i martwie sie czy aby wszystko ze mna okay?;-):baffled::-D
 
Ja troszke popralam.. teraz leniuchje z nozkami u gory..:-)
Jecie slodycze w czasie ciazy, albo macie jakies takie dziwne zachcianki o jakich sie slyszy w filmach albo czyta w ksiazkach??
Ja nie mam, i martwie sie czy aby wszystko ze mna okay?;-):baffled::-D
Ochota na słodycze to podobno jak się dziewczynke nosi pod sercem ,a na chłopca to ponoć kwaśnie .Ja jak chodziłam z synem to zachcianek wcale nie miałam , a teraz to na zminę śledzia zagryzam mięsem ,owoce -kiszonym ogórkiem itd. słodyczy jem minimalnie bo i na codzień ich nie lubię;-).
 
reklama
Do góry