reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Dzień Dobry!
Co tam u Was wszystkie zdrowe-bo na pewno nie nadrobię zaległości:zawstydzona/y:
Tyle czasu mnie nie było....
u mnie jakoś do przodu mały harcuje już od 5 i spać nie daje ostatnio codziennie mnie tak wcześnie budzi:tak:
 
Ja dzis mimo tej paskudnej pogody super się czuję i zaczęłam generalne porzadki robić ,tzn. wszystko co stoi a nie używamy upycham po szafkach i szafach a z szaf to co nie potrzebne to na śmietnik.Jak mój m wróci z pracy to podłogi z okazji dni ojca umyje a co niech wie ,że świeto chłop ma:-D:-D:-D.Jeszcze tylko jakis obiadem upichcę i mam wolne moge soba się zająć bo jak na razie w piżamie latam:confused:
 
Mi polozna powiedziala ze jest najlepszy;-)

Martwilam sie ze mala od rana sie nie ruszyla ale wlasnie poczulam delikatniy dotyk. Co za len!!
moja z kolei jest nadaktywna i w dzień i w nocy a już nad ranem koszmar spac nie daje .Ciekawe co będzie jak się urodzi czy dalej taka będzie :pewnie taki już temperament:zawstydzona/y: i trezba bedzie z mężem dyżury ustalac:baffled:
 
witam wtorkowo,pogoda jest taka ,ze nic tylko siedzieć i ryczeć,nigdzie z domu nie można sie ruszyć,a ja juz drugi tydzień u rodziców i mam dość wszystkiego i napewno w tym miesiącu nie skończymy tego remontu bo nam jeszcze sporo zostało jeszcze do zrobienia
córa powili tylko wraca do zdrowia bo pierwszy dzień jak na razie bez goraczki
piwonia ty przynajmniej masz się gdzie podziać z dziećmi w czasie remontu a my w tym kurzu musimy siedzieć na szczęście zapisałam chłopców na polowe wakacji do przedszkola więc do południa mam ich gdzie dać a potem to wychodzę z siebie bo dzieci jak to dzieci nudzą się przeszkadzają a wyjść z nimi w taką pogodę też niema gdzie ja się tylko modle żeby nie urodzić w trakcie tego bałaganu bo nawet łóżeczka nie było by gdzie postawić
 
reklama
Do góry