reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hehe chyba tak aneczka, ale co się odwlecze to nie uciecze :-D ja spadam przygotować mięsko na obiad a potem się biorę za te moje włosiska, miłego południa ;-)
 
reklama
Witam sie i ja.
U nas tez sie zapowiada piekny dzien i wybieramy sie do tesciów na grila.Mnie cos ostatnio po jedzeniu mlii:baffled: a myslałam ze to juz za nami i głowa mi peka chyba za długo spałam.Oj marudze z rana jak stara baba:wściekła/y:.Co do bólu kregosupa to mnie na razie odusciło ,wyczytałam ze to moze byc mni.brak wapna wiec codzienie jem danonki z wapnem i szklanka mleka po kilku dnich kregosup przestał bolec:tak:
 
a mi też z rana często pęka głowa jakbym kaca miała, ale szybko przechodzi a już całkiem jak kawkę wypiję. miłego grillowania:) pusto dzis będzie na foum;p
 
witam niedzielnie dziewczynki:tak:
u mnie pogoda bardzo przyjemna dzis, bedzie trezba ruszyc sie na spacer pozniej, poki co po sniadaniu trawie:-)
a jaka w PL pogoda?
chyba fajna jak niektore na grilla sie nastawiaja:tak:
tez milo jak ladnie jest na uroczystosci komunijne:tak:
 
Pierwsze słysze ale moj mąż oblukany lepiej niz ja mówi ze jest cos takiego.Walcz jak lwica oswoje prawa Mawa.

dzieki Motyl i Miranda, no wiem ze mam prawo, w rejestracji mi nawet polecili skontaktowac sie z polozna tylko ze jej nigdy nie ma pod telefonem:angry: taki system glupi bo ona sama mnie powinna zarejestrowac a nie przez recepcje...no nic mam wizyte u rodzinnego w czwartek jak by co, wiec mam nadzieje na morfologie
juz jestem sprytna i zarejestowalam sie do konca ciazy co 2 tygodnie:tak:

zreszta co polozna mi poradzi- centymetrem mi zmierzy brzuch jak ostatnio?
 
reklama
a wogole to wczoraj wieczorem mialam pierwszy atak zgagi w moim zyciu:shocked2: okropne, palace uczucie na wysokosci przepony:nerd: dzisiaj sie nie bede juz tak obzerac jak wczoraj, moze unikne...
 
Do góry