reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
No soczek zaczyna działać bo coś mi po jelitach jeżdzi:baffled: oj i jak mnie pogoni to za wszystkie ostatnie miesiące....:blink:

No tylko patrzeć jak przeskakujemy na kolejne miesiące i będziemy się "rozsypywać":-D
 
Gosiu codziennie przed śniadankiem i na kolacje też pije po szklance mieszanego soku z buraczków i pomidorów.
Po kilku dniach już efekt i mi lżej!!
Soki takie w kartonie kupuje bo mi się nie chce wyciskać ze świeżych warzyw:zawstydzona/y:
 
reklama
chyba lenistwo u nas zapanowało:)))
ja wczoraj miałam umyć ale że zwlekałam za długo to na wieczór już mi się nie chciało:))

 
Do góry