reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
wróciłam i mam dość
ale witam nową sierpnióweczkę
Emy fajnie cie u nas znow zobaczyć,ja caly czas myśle oo tobie i trzymam kciuki,żeby bylo wszystko dobrze
Aga ty to masz przejścia,ale skoro lekarze mówią,że na razie wszystko ok to jakos do sierpnia nam wytrzymasz grzecznie leżąc i oszczędzajac sie,bo nie ma co sie przeforsowywac
a my dzisiaj zaliczyliśmy ostatnie zakupki dla nas,jutro jeszcze jedziemy po napoje,pomalowaliśmy korytarz u rodziców i 2 dywany wypraliśmy,a teraz ide zrobic kolacyjke jakoś tylko nie mam na nic ochoty jakos
 
A ja telewizora nie mam, więc oglądam co tu wpisałyście :) Dziś faktycznie pogoda śliczna, mój mąż poszedł na miasto z kolegą, więc siedzę sobie sama. Nie będzie innego wyjścia jak tylko się wziąć za sprzątanie! Miłego wieczoru!
 
Ja juz posprzatalam,teraz kolacyjke wcinam,kanapeczki i to tego salata ze smietanka....mniam,mniam.....:-D
Ale zaraz bede musiala Gosie wykapac,narazie Skubiego na polsacie oglada....
 
skończyły się bajki i ja też muszę najpierw młodemu inhalacje zrobić i upilnować mycia zębów bo tego to on sumiennie nie myje, a już w piżamce jest więc część z głowy:)
Iwonka przy tych dywanach to mam nadzieję że kibicowałaś co??
 
reklama
oj taki zmęczony przyszedł?
nie dziwie ci się że znudzona jesteś:/
a dziękuję:) zassało i nawet to w słoiku ma wygląd:))
 
Do góry