reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
No. jak każda porządna kobieta wysłałam go właśnie do sklepu. a co. ma listę 20 rzeczy. już dzwonil że czegoś nie może znaleźć :-D. Chyba się kawy napiję.
dziewczyny odwala mi. no po prostu tak mnie rozpiera energia ze k u r c z e nie wiem co ze sobą zrobić. a tu nocka idzie... nie nie, sexu nie będzie, zakazany w tej ciąży.
hihi mojego jak wysyłam do sklepu to tel sie urywa, gorzej jak dziecko :tak:;-)
 
ja tez nie wiem co ze soba zrobic... c zekam az moj przyjdzie z pracy:-D
no Tobie to dobrze ;-). ja w łóżku też nie będę wiedziała co ze sobą zrobić :-p. abstynencja pełną parą.

hihi mojego jak wysyłam do sklepu to tel sie urywa, gorzej jak dziecko :tak:;-)
no właśnie... a dziecko z kolei było na bazarze wcześniej - z podobną listą - i poradziło sobie bez telefonów... hmmm... :no: nie rozumiem... :laugh2::rofl2:

mój własnie pojechał na nocke
o bidulko. no to już całkiem przechlapane.

dziewczyny chcę wrzucić śmieszną fotę mojego syna ale nie tu - nie rządam zaproszenia na zamknięte, ale nie chcę wrzucać tak publicznie do widoku. tzn tak: chcę pokazać wam fotkę synka, ale ponieważ on się jej trochę wstydzi to wolę wrzucić na zamknięte forum, ale ja tego forum nie muszę oglądać ani czytać. jak to zrobić?
 
reklama
musze isc sie okapac anie mam weny...:sorry:
kiedyś wskoczylyśmy z koleżanką (przyjaciółką? chyba już nie) do jednej wanny - nie chciało nam się przerywać rozmów a dzieciaki akurat spały. nasi faceci potem przez tydzień ślinili się na samą myśl. rrrrrrany jak oni się zachowywali! po prostu każdy swoją obsypywał sexownymi ciuszkami, pomysłami... wystarczyła jedna opowieść. Chyba odkryłyśmy wtedy o czym oni marzą... jeden i drugi jak się okazało nagle stał się bardziej otwarty...
o kurcze. ja znowu o sexie. nie no - głodnej chleb na myśli. a chleba jeszcze przez 4,5 miesiąca nie będzie. + połóg!!!! buuuuu!!!!!!! :-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry