reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

dziewczyny, jestem przeziębiona od 3 dni leci z nosa, nie wiecie czy można stosować maść wick vaporub? do posmarowania pod nosem albo inhalacji? niestety nie złapałam dziś swojej ginki i nie wiem czy mogę użyć, a na ulotce nie jest wspomniane o stosowaniu w czasie ciąży:baffled: a katar męczy mnie niemiłosiernie...
wydaje się,że można
ale lepsza cebula jest podobno
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Ale dzisiaj dalam ciała. Miałam być u gina na 17:15. A przed 16:00 usnęłam. Obudziłam się o 17:20 :(.
No i nie wiem, czy muszę leżeć, czy nie.

dziewczyny, jestem przeziębiona od 3 dni leci z nosa, nie wiecie czy można stosować maść wick vaporub? do posmarowania pod nosem albo inhalacji? niestety nie złapałam dziś swojej ginki i nie wiem czy mogę użyć, a na ulotce nie jest wspomniane o stosowaniu w czasie ciąży:baffled: a katar męczy mnie niemiłosiernie...
Ja mam już trzeci miesiąc tak zapchany nos, ze nie mogę spać. Lekarka mi mowiła, że tantum verde jest bezpieczne. ale jakoś nie biorę tylko się męczę.
Mam dzień pod znakiem spania.
 
Andariel, sprawdź, co jest w składzie i wrzuć w internet.

no właśnie tak szukałam, generalnie wychodzi mi, że mogę; tylko wolałabym inhalacje przez np. 15 min., a być może bardziej wskazane by jednak było posmarowanie okolic nosa; sama już nie wiem;
maść zawiera: mentol, kamforę, olejek eukaliptusowy, terpentynowy, ol. gałki muszkatolowej, ol. z drzewa cedrowego, tymol i wazelinę;
wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że trzeba ostrożnie stosować ol. eukaliptusowy, ale już nie jestem pewna; i ta terpentyna;
 
Powinno się też unikać kamfory o reszcie raczej piszą, że nie wolno doustnie.
Skoro jednak miejscowo, to chyba nie zaszkodzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry