reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Kasiaaa te cukierki owoce morza uwielbiam!! podziel się!! :-D
Ja zrobiłam sernik, i podjadam ciągle :zawstydzona/y: coś czuję że mi sporo przybędzie, ale co tam! ;-)
Zmykam bo mój M już jest tuż tuż, nie widzieliśmy się od czwartku więc znikam i nie wiem czy się dziś pojawię :-D :zawstydzona/y:
Miłego wieczoru kochane kobietki :-)
 
Jak modelka?? Nie zawstydzaj mnie!! Też przed ciążą miałam kilka kg nadwagi. Kasiu żadne zaproszenie na prywatny do mnie nie doszło. Jak mam to zrobić?? Pomóżcie!!
 
Mitemil wejdz na grupy spolecznosciowe u gory albo w ustawieniach po lewej tam bedzie malymi literkami z bolu po prawej dolacz do grupy, ja tyle razy ci wysylalam ze juz nie wiedzialam czemu nie dolaczasz
 
Ja dostałam od męża kwiatuszka w doniczce. Ładny. Nawet nasza suczka dostała smakołyk. A dzidziuś nie dostał nic. Mimo, ze pierwsze przepowiadania na usg wskazywały dziewczynkę... :tak:
 
Mitemil u gory po prawej masz prywatne wiadomosci przed chwila znow wyslalam zaproszenie musisz tam je miec
 
reklama
No w koncu, a ja juz myslalam ze sie obrazilas bo wysylalam i wysylam i nic. W koncu dzis wpadl mi na mysl ten email. Ciesze sie ze w koncu jestes z nami
 
Do góry