reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Marika,ja czuje ruchy juz tez i to prawie od 14 tyg. co wydawalo mi sie dosc dziwne ze tak wczesnie,ale to na pewno TO,tyle ze to moja druga ciaza,a czuje przewaznie wieczorkiem jak sie poloze spac...
 
Kasia,a co do umiejscowienia brzuszka tak wysoko,to ja mam dokladnie tak samo,tyle ze mi to w jedzeniu nie przeszkadza....zgaga tylko zaczela mi sie odzywac,ale z Gosia jak bylam w ciazy to mialam dokladnie tak samo(wiec pewnie znow dziewczynka bedzie) az mi sie zebra rozepchnely....hi,hi...:-):-):-)
 
reklama
Miranda fajny avatar:-)Ja tez czuje rzadziutko, za duzo tluszczyku na brzusiu. kilka razy na dzien
 
Do góry