reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

bajorekaga to o wage nie musisz sie tak bardzo martwic, ja apetytu niet niestety jedynie na kanapki z pomidorem ale ile tego mozna zjesc:nerd:
 
reklama
ja dzis juz na nic nie mam apetytu,brzuch mnie boli,to pewno dlatego,że mi sie pączków zachciało i zjadałm u rodzicow 2,a teraz nic nie chce,chyba ze mnie w nocy do lodówki pogoni
 
ja nawet jakbym chciała kanapke z pomidorem to nie mam ich w domku,tylko że u nas w sklepie to ostatnio takie bez samku były wiec nie kupowałam:wściekła/y:
 
może i nie usze narazie sie martwić ale naprawde głupio sie czuje przy pierwszym tak nie miałam, a teraz mam tak ze jak jem to czuje sie dobrze, a jak skończe to zaczyna mnie mdlić, dziwne nie? i jak znowu coś jem to jest mi dobrze. Co do pączków to niedawno też maiłam taką ochote tobyło chyba w ostatnią niedziele , ze nie wytrzymałam i popołudniu zabrałam sie za robienie pączków, normalnie niktby mnie w niedziele do nich nie zagonił,ale jak juz je zrobiłam to tak sie zmęczyłam jakoś ze ledwie jednego zjadłam:rofl2:
 
aneczka nie odezwala sie
Piwonia u nas tez bez smaku ale jakos mi smakuja, taki cos pokrecony ten smak mam:wściekła/y:
Ja paczki ostatnio kupilam w tesco, jeszcze cieple byly, ale pysznosci zalowalam ze nie wzielam wiecej
 
To ciesz sie ze apetyt dopisuje, lepsze to niz tak jak ja zagladam do lodowki, smierdzi, wg mnie nic nie ma do zjedzenia bo nic ciekawego tam nie ma ble
 
reklama
Do góry