reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

aga72 super ze wszystko z dzidzia ok. Ja nieprzechodzilam takich badan, ale czy one beda inwazyjne bo jesli nie to nie masz czego sie bac. Takie testy sa tylko orientacyjne, no chyba ze masz na mysli badania inwazyjne, ale jestem pewna ze wszystko bedzie ok:tak:Bede trzymac kciuki:-)
 
reklama
katiuszka28 lekarz rodzinny chyba może teoretycznie Ci wypisać, ale wydaje mi się, że gin wypisuje Ci badanie pod kątem ciąży a rodzinny niekoniecznie bo to nie jego działka, ale mogę się mylić hm ja bym chyba na Twoim miejscu zapisała się też do NFZ :-)

roksana113 ja też mam zawroty głowy i ciemno mi czasem przed oczkami się robi, ale to chyba normalne w ciąży, moja siostra mówiła że też tak miewała ;-)
ja wyczytałam że to zmiany hormonalne albo jak ktoś był wrażliwy na ciśnienie to teraz odczuwa to mocniej, dlatego tak
cmok
 
Te moje wizyty sa drogie bo w prywatnej klinice i tam też chcę rodzić. Mam pełne zaufanie co do kliniki i lekarza w przeciwieństwie do szpitala i innych lekarzy z NFZ. Ale chyba coś będę musiała zrobić by zmniejszyć koszty. Faktycznie boję się rozbieżności związanych z prowadzeniem ciąży u 2 lekarzy :confused:
 
moja lekarka przyjmuje i panstwowo i prywatnie i to prawie codziennie plus soboty mam do niej komorke i moge zawsze zadzwonic. za wizyte prywatna z usg zaplacilam 50 zl.pani doktor jest przesympatyczna i doswiadczona ma mila pielegniarke ale to nie zmienia faktu ze pod koniec ciazy chce pojsc nawet prywatnie do kogos kto moglby byc przy porodzie. z Kuba gdyby nie ten fakt nie wiem jakby sie to skonczylo bo zaczelo mu skakac tetno akcja sie zatrzymala a wody mi nie odeszly inni lekarze nie chceli nic robic a ten do ktorego chodzilam przed samym porodem powiozl mnie na cesarke okazalo sie ze Kubus byl 2 razy obwiazany pepowina co jak wiadomo nie jest grozne ale roznie bywa...
co do badan i lekarza rodzinnego to nie wiem czy taki lekarz sie nie zbuntuje w pewnym momencie bo teraz takie czasy ze wszystko kosztuje ale to zalerzy od czlowieka. moja lekarka rodzinna jak mialam problemy zdrowotne i szlam prywatnie ale badania chcialam panstwowo to nic nie mowila i wypisywala ale za ktoryms razem nie byla juz z tego powodu zadowolona.

milej soboty
Monika
 
za tydzien i tak musze iść to sie przekonam.

ide bawić sie z moim urwisem bo mi spokoju nie daję.:blink:

dzięki joan83;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry