reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Dzień dobry dziewczynki

roksana113- ja też mam zawroty głowy nawet kiedy leżę, ale podobno tak to jest czasem w pierwszym trymestrze

Joan- z mlekiem i nabiałem to u mnie różnie bywa. czasem mam na nie wielką ochotę, a potem jak sobie zrobię np. płatki to mnie odrzuca. ale dobrze, że tak ci smakuje, jest bardzo wam teraz potrzebny;-)

Femme
- jeśli chodzi o bliźniaki to narazie nie ma różnicy w wielkości maleństw ani brzucha, lekarz powiedział, że ok 22tyg. zaczną rosnąć bardziej niż inne. Myślę, że Twoja waga ma związek z Twoim organizmem, tak jak dziewczyny mówiły powinnaś zrobić badania.
Moje bliźniacze brzuszysko narazie trochę zmieniło kształt, ale ciąża nie jest widoczna. Tylko ja wiem, że jestem trochę szersza bo nie wszystkie spodnie leko się dopinają.

Leila
- bardzo Ci kibicuję i mam nadzieję, że Twój M będzie mógł zobaczyć swoje maleństwo. Mojego to rozkleiło, choć grał twardziela. Nasz lekarz pozwala nam być razem cały czas. Powiedział nam, że to zależy od tego czy ja się dobrze z tym czuję.

andariel
- co tam jeden dzień! zostań z nami!!!

Do lekarza chodzę prywatnie, ma trochę dziwne podejście do spraw płac. na pierwszej wizycie robi wywiad środowiskowy i na tej podstawie potem kasuje.
Kobiety, którym się nie przelewa płacą 25, ogromna większość 50
Ale jest na tyle szczery, że jak ktoś ma więcej kasy to mówi jak wygląda sytuacja wprost. pyta czy np. za usg nie zapłaciłabym 25 więcej (czyli 75). Można mu spokojnie powiedzieć, że się nie przelewa, wtedy weźmie mniej.
Od kiedy jestem w ciąży bieże od nas 50:sorry2:

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doberek kobietki
Ja od rana nie mam zbytniego apetytu bo ciegle mi niedobrze, az dziw bo caly tydzien ciagle bylam glodna,a teraz o czym nie pomysle to az mi sie dzwiga.Co do mleka to zazwyczaj pije szklanke dziennie, teraz dodatkowo z miodem bo chyba chorobsko jakies sie przyplatalo.pozdrowionka
 
Hej Dziewczynki :-)
a ja po dzisiejszej wizycie spokojna. Jak dobrze ze strach ma wielkie oczy, moje obawy okazalay sie na cale szczescie bzdura:-D
Dzidzka zyje, ma sie dobrze, serduszko ladnie bije :-) Fasolka ma 2.67 cm -i wszystko sie zgadza z terminem porodu :-) Rosnie zatem idealnie, ani nie wyprzedza, ani sie nie opoznia:-)
Caly czas sie zastanawiam nad zrobieniem testu zintegorwanego, w celu wykrycia wad genetycznych. Dzis rozmawialam o tym z moim lekarzem, no i on jest zdania ze powinno sie korzystac z takich mozliwosci-hmmm...sprawa do przemyslenia :-)

Stres opadl, przez to i ja zrobilam sie strasznie leniwa i wypompowana. Cal czas leze i leniu****e :-) No i niestety pogoda tez sprzyja ku takiemu lenistwu, cisnienie jest strasznie niskie, a dla mnie to zabojswto, bo z natury mam dosc niskie cisnienie wiec dzis w ogole zasypiam na stojaco.

Ide zatem do lozeczka Laski-buziaki
 
rano zebralo mi sie na amory no i po poludniu mialam troche ciemniejsza wydzieline wiec wystraszona pojechalam do szpitala zrobiono mi usg i wszystko jest ok dostalam nospe i scopolan na wszeki wypadek strachu sie najadlam co niemiara i nawet brzuch mnie rozbolal mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
trzymajcie kciuki
Monika
 
Fasolka27 WSZYSTKO BEDZIE OK. Trzymam kciuki;-):-)
andziaa bardzo sie ciesze ze wizyta wypadla pomyslnie. Nie wiem co ci powiedziec na takie badania, chyba balabym sie je robic bo gdyby wyszedl choc cien podejrzenia ze cos jest nie tak to chyba bym umarla z nerwow przez cala ciaze, z drugiej strony gdyby mozna byloby cos tym zaradzic:baffled:

Hallo Aga co tam dzis:-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ufff, jestem już po wizycie :))) Widzieliśmy z M fasolinkę, rączki, nóżki, główkę :))) Lekarka sama się spytała czy ma zawołać meża :))) Super, ułatwiła mi zadanie. Jestem juz spokojniejsza i radosna. Mąż dba bardzo o moją anemię i okropnie zmusza mnie do jedzenia ;))) Terrorysta się z niego zrobił ;))) Niestety mam wysoki poziom glukozy i muszę zrobić krzywą cukrową (czy któraś z Was wie ile to kosztuje?). I mam pić sok żurawinowy żeby zmienić PH (które wyszło w bad.moczu) z zasadowego na kwaśny. No i wcinać żelazo w tabletkach :( Troche kiepskie te moje wyniki, ale dzisiaj nic nie jest w stanie zepsuć mi humoru :)) No może trochę to, że zapłaciłam 160 zł za wizytę i 80 zł w aptece na żelazo i witaminy. Masakra. Niedługo splajtujemy jak tak dalej pójdzie ;)))

Dziewczynki, miałyście już bad.przezierności karkowej? Czy każdy lekarz robi takie badanie czy też trzeba iść do jakiegoś specjalnego?

Pozdrowionka!
 
Do góry