reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Cześć dziewczyny!

Sonitka - tak mi przykro!!!!!!!!! Jestem z Tobą całym serduszkiem. Wiem przez co przechodzisz. Mialam to samo! Jeszcze wszystko bedzie dobrze... Przytulam mocno.

Te poronienia sa straszne! Dopóki mnie to nie dotknęło osobiście nawet nie zdawałam sobie sprawy z ogromu poronień! Wśród moich koleżanek i znajomych było ponad 10 poronień w ciągu 2 lat. Katastrofa!!!!!!!
 
reklama
cześć dziewczyny...dzisiaj naszła mnie ochota na kawe rozpuszczalną.... nie piłam juz 3 tygodni więc mi bardzo smakowała...a najbardziej mam ochote na wafelki z mleka w proszku tylko nie ma kto isć do sklepu po składniki...mały chory i muszę czekac na męza do 16,00:dry: dzisiaj o dziwo nie mam zadnych mdłości ale może za wczesnie sie ciesze..i wogle tak jakos lepiej sie czuję,,, oby tak dalej:-D
 
witajcie!
jeżeli chodzi o USG to jest to bezpieczne badanie i w zadnej sposób nie zagraża maleństwu, ja miałam i mam usg robione przy każdej wizycie.
pozdrawiam
PS zamiast kawy rozpuszczalnej przeżuciłam się na zbożową z małą iloscią mleka.
 
Dziewczyny czy Wy wiecie, że niewskazane jest przebywanie w kąpieli już o temperaturze 39 stopni dłużej niż 10 minut? Zastanawiam się co z prysznicem, nigdy nie mierzyłam temperatury wody w jakiej się kąpię:baffled:.
 
Hej Dziewczynki :-)

Sonita przykro mi :-( jestem z Toba i lacze sie w smutku i bolu-kochana nie poddawaj sie, jeszcze bedzie dobrze zobaczysz!!

Ja jutro mam wizyte u gina na 9.30. I strasznie sie stresuje, ze moj babelek nie zyje :-( objawow raczej nie mam, nie czuje sie jakbym w ogole w ciazy byla, a do tego mam schizy z powodu tego co mnie spotkalo...
Oby tylko wszstko bylo w porzadku-strach ma wielkie oczy, wiem, ale teraz tak wiele jest takich przykrych sytuacji:baffled::no:
 
andziaa nie potrzebnie sie stresujesz... zazdroszcze ci ze sie dobrze czujesz...chociaż ja dzisiaj o dziwo tez;-) zobaczysz wszystko bedzie dobrze. powodzenia !
 
Andziaaaa mysle ze nie powinnas sie tak zamartwiac... i radze ci tak nie myslec bo nasze emocje a zwlaszcza teraz to up and down .... wiec nosek do gory i mysl pozytywnie ok .. pozdrawiam...

Sonita.. przykro mi bardzo ..i jestem myslami z toba.. ...

aa dziewczny jak to z tymni suwaczkami ja mialam jesden i znikl.. ...!!!!????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry