reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Na glownej stronie watku sierpien 2009, a tak przy okazji z ta lista bardzo fajny pomysl:-):-):-)
 
reklama
hejka dziewczynki...
kaska no ja myslalam ze mdlosci mi odpuszcza...a tu prosze.....meczy mnie jak nie wiem co....
kawa poszla w odstawke i rano juz nie pije bo normalnie zarzygalabym sie na smierc....no nic.....wlsaciwie to dobrze bo chyba z fasolkiem wszystko dobrze....w srode usg....
 
Aha, Aga mowilam ze to dzidzia cie dobija z tymi mdlosciami i dobrze tzn. maluch ma sie dobrze, ciesze sie:-)
kinia super ze sie odezwalas, ciesze sie ze wszystko w porzadku:-):-)
 
reklama
Hej kobietki melduje sie ponownie,dlugo mnie nie bylo , ale mam za soba mega dlugi i ciezki tydzien pracy, w sumie 55 godzinek i cale dnie mdlosci,ale na szczescie bezowocnych.Apetyt dopisuje,jadlospis urozmaicony,gora owocow i warzyw.Jak tylko poczuje glod od razu zaczyna mnie mdlic wiec dbam o to aby zawsze miec cos pod reka.Co rusz przegryzam krakersiki albo marchewki.Co do dolegliwosci to oprocz mdlosci nadal dokuczaja mi tylko ale bardzo bolace piersi.Sa nabrzmiale i ciazkie, jutro musze upolowac jakis wygodniejszy i wiekszy biustonosz bo wszystkie jakby sie pokurczyly.A teraqz mykam odespac ten tydzien , jestem od 1.50 na nogach i musze to sobie odbic.Milej nocki zycze.A lista super, co do aktualizacji to Dominika mam na imie i jeszcze raz serdecznie mi milo wszystkie was poznac.Papatki
 
Do góry