reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

achh agus kochana taka moja natura-wrazliwiec ze mnie niesamowity, a do tego czesto denerwuje sie na zapas:zawstydzona/y: tym bardziej teraz, ciagle jestem w strachu, ze cos jest i bedzie nie tak:no: staram sie myslec pozytwynie i mocno wierze w szczesliwe zakonczenie, jednak czasam napadaja mnie takie gorsze dni-np. dzis...
no ale glowa do gory- co nie ?? :-) Ty zamawiaj kremiki, ja przestane bujac w czarnych chmurach - musi sie udac, aga, musi!! w koncu chyba az take zle kobity z nas nie sa, co by ciagle nam takie okropne klody pod nagi rzucac,co ?
 
reklama
cze
Aga irlandia mam do ciebie pytanko.. dlatego ze masz tyle doswiadczenia a u mnie to pierwsza ciaza i mamlo wiem.. a wiec a co z przytulaniem.. bo my z M. to jak sie dowiedzielismy ze jestem w ciazy (teraz 10 tyg)to raczej nic nie mam.. bo sie boimy .... moze zle robimy.. w sumie mam ochote ale mam tez obawy.. bardzo pragnelam tej ciazy i nie chcialabym zlego konca.. prosze odp..
 
andradk zblizenia o ile nie ma przeciwskazan lekarza, sa jak najbardziej na miejscu w ciazy;-) nie szkodza w kazdym razie, no chyba ze lekarz ewidentnie zabroni :-) tak wiec jesli masz ochote kochana, to bierz sie za ukochanego czym predzej, no chyba ze Twoje cialo mowi ze nie powinnas-kazda z nas ma swoj instynkt...
 
andzia bedzie dobrze a jak sie dolujesz to pukaj do mnie ja mam tyle optymizmu ze ci troche go dam:)
najeczka wez kogos moze bedzie ci razniej,....kolezanke czy sasiadke ....
andradk....coz co do przytulanek to jest to sprawa indywidualna:) jesli lekarz nie ma przeciwskazan to nalezy sie cieszyc z seksu....nic nikomu sie nie stanie a i dzidzi krzywdy nie zrobicie:):):)odrebna kwestia jest czy chcesz...w ciazy libido spada albo idzie mocno w gore:) tak wiec kochana wytlumacz przyszlemu tatusiowi ze dziecku nic nie zrobi wrecz przeciwnie malenstwo napewno bedzie szczesliwe:)i do roboty:)
ja mimo tych poronien nigdy nie mialam zakazu do uprawiania sexu i korzystam:)i nie narzekam:)

dobra uciekam na moje seriale,......na wspolnej i ma jak milosc moze jeszcze pozniej zajrze...
narka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
i ja uciekam :-) aga z tego samego powodu co Ty-achh te seriale :-) moj Maciek smieje sie ze mnie, ze ogladam takie glupoty, ale jakos mnie odprezaja :-D bo no coz ukrywac nie ma co, ale do madrych i ambitnych rzeczy seriale nie naleza:tak:
agus dziekuje :-) Ja takze jestem bardzo optymistycznie nastawiona do zycia i mnostwo we mnie slonca, choc czasem zdarzaja sie doly...Wiec jesli i Ty bedziesz miala czasem spadek formy, czego oczywiscie Ci nie zycze, takze do mnie zapukaj, postaram sie zarazic optymizmem :-) buziaki Dziewczynki
 
reklama
Do góry