reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Hej Dziewczyny!
Pewnie już wszystkie smacznie śpicie. ja jakoś nie mogę. Wkradł się w moje myśli jakiś niepokój
M wyjechał na kilka dni, może dlatego. jak wszystko dobrze pójdzie to wróci jutro

Witam wszystkie "nowe" mamusie. Gratuluję

Ja narazie jeszcze używam normalnych balsamów do ciała, ale myślę, że już czas pomyśleć o czymś dla mam. zwłaszcza w mojej sytuacji boję się, że bliźniaki sporo mnie rozciągną.

Dziś bolą mnie strasznie plecy, trochę mnie to niepokoi, to taki ból jakby nerki ale lżejszy. mam nadzieję, że to nic strasznego. zobaczymy jak się rozwinie sytuacja

Jeśli chodzi o przytulanie, to korzystajcie dziewczyny jeśli możecie i macie ochotę. Nam niestety zostaje sama ochota, lekarz zabronił wszelkich przyjemności, żeby nie stymulować macicy żadnymi bodźcami. Mam tylko nadzieję, że nie na całe 9m-cy.

Imiona już mamy od dawna, jak miał być chłopiec to Yousif (Józef) a dziewczynka (Hanah) Hania, musimy jeszcze to wszystko przemyśleć na wypadek gdyby urodziło się dwóch chłopców albo dwie dziewczynki

Doranoc.
Buziaki:wink:
 
Cześć.Mam na imię Agata i tak jak Wy również mam termin na sierpień ,dokładnie na 28:-).Będzie mi miło spędzić te 9 iesięcy razem z Wami dziewczyny.Poz
 
Dziś odziwo wstałam już o 7... A to przez mojego Lubego... Chyba on przechodzi ciąze nie ja... Mi nic nie dolega, żadne wymioty, zero mdłości itd... A on chyba czymś się zatruł, bo miał całą noc z głowy... gorzej niż z dzieckiem...
 
Witam wszystkie Sierpniówki 2009. Mam na imię Daria i też szczęśliwym trafem mogę do Was dołączyć. Jestem 7-8 tc i to moje czwarte już dziecię.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.:-)
 
No to mamy kolejną doświadczoną mamę wśród nas:) To bardzo cieszy, liczę na dzielenie się własnymi doświadczeniami.

Ja się dzisiaj okropnie zestresowałam. Od ok 1,5 roku leczę się na tarczycę. Dopiero jednak teraz poczytałam jak bardzo groźna to choroba dla rozwoju dziecka. Tak bardzo się boję... :(:(:(
 
reklama
zeberka wszystko będzie ok! Teraz medycyna jest tak rozwinięta, że z pewnością cała ciąża przebiegnie bez najmniejszych powikłań.
Porozmawiaj z lekarzem o tych lekach, które zażywasz. Na pewno Cię uspokoi.
 
Do góry