reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

No mi tez cos ostatnio cos wszyscy zycza blizniat zwlaszcza ze moj brat ma blizniaki ale ja podziekuje. Pierwsze usg bede miala gdzies za 9dni takze sie w koncu dowiem co i jak. :-D
 
reklama
Cze dziewczynki,
witam sie z Wami serdecznie :) i gratuluje Wam wszystkim :) Jutro mam pierwsze usg to bedzie 5 tydz i 5 dzien, myslicie, ze zobaczymy nasza mala fasolke?
 
muffy dzieki.....
to tylko w polowie dobrze bedzie:):):)
w ostatniej ciazy tez widzialam w 7 tygodniu a pozniej w 12 juz niestety nie:(tak wiec......tylko czekanie pozostaje mi niestety.....i aspiryna:)
 
reklama
Dziewczyny a jak wy często robicie usg....? Bo mam się pokazać u lekarza ok 5 stycznia i nie wiem czy robić to badanie.. bo przecież w zeszłym tygodniu miałam robione... nie zaszkodzi ono Bąbelkowi? Może to głupie pytanie ale się boję.. poza tym to moja pierwsza ciąża więc pewnie będę pytania zadawać :-)
 
Do góry