reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty u lekarzy:-) i współczuje wszystkim, które cierpia na bóle głowy :tak:. Na szczęście głowa mi nie dokucza tylko brzuch mnie czasem pobolewa tak jak na miesiączkę :-(
 
Efe udanej wizyty i ogladania malego czlowieczka :-)
Kasiu jak to jest z tym paracetamolem, bo to chyba Ty pisalas ile tego mozna wziac ?? wiem , wiem, przepraszam ze ciagle do tego wracam (moze byc to wkurzajace),ale strasznie sie boje ze zaszkodzilam Malenstwu i nie moge przestac o tym myslec:zawstydzona/y::-(
 
Efe udanej wizyty i ogladania malego czlowieczka :-)
Kasiu jak to jest z tym paracetamolem, bo to chyba Ty pisalas ile tego mozna wziac ?? wiem , wiem, przepraszam ze ciagle do tego wracam (moze byc to wkurzajace),ale strasznie sie boje ze zaszkodzilam Malenstwu i nie moge przestac o tym myslec:zawstydzona/y::-(
Andziaa naprawde nie przejmuj sie tak. To moja 3 ciaza z kolei i paracetamol bralam i biore roznie nieraz jedna na dzien nieraz trzy. Co nie oznacza ze tak codziennie mozna. Ale jak bol jest silny to jak z nim walczyc. Dwa tyg temu mialam usuniety zab i tez bralam trzy przez caly dzien. Paracetamol jest lekiem bezpiecznym w ciazy, nie zamartwiaj sie tak napewno nie zaszkodzilas dzidzi.
Malinka no to jest nas dwie. Mi tez sie zdarza po poludniu ale rzadkokiedys napewno poczujemy sie lepiej
 
Piwonia daj znać po wizycie, trzymam kciuki!

Mamuśki ja zmykam, idę do sklepu bo mój M ma dzisiaj imieniny i jakieś ciacho chce mu upiec, może zrobiłabym ten torcik rafaello z waszych przepisów :)
 
Kasiu dziekuje za pocieszenie :-) dzis ide zrobic porzadek z tym zebiskiem i mam nadzieje ze z paracetamolem sie juz pozegnam:-)
 
reklama
Do góry