reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Piwonia daj znać po wizycie, trzymam kciuki!

Mamuśki ja zmykam, idę do sklepu bo mój M ma dzisiaj imieniny i jakieś ciacho chce mu upiec, może zrobiłabym ten torcik rafaello z waszych przepisów :)
za mna juz te ciasto chodzi tydzien czasu i chyba dzisiaj tez go zrobie:tak:
naprawde jest super:happy:
 
reklama
ja dziś w domu realizuję przepisy piwonii :-)
T poszedł właśnie za zakupy, będą placuszki ryżowe i sałatka z tuńczyka ale zamiast ryżu do sałatki dam makaron sojowy bo dwóch posiłków z ryżem jednego dnia to nie zjem :-D
 
Ostatnia edycja:
od rana byłam nastawiona na dzxisiejsza wizyte wrecz pewna byłam ze to juz dzis i dzwoniłam aby sie zarejstrowac a mój lekarz dopiero jutro przymuje wiec zas cały dzien musze czekac
 
ja dziś w domu realizuję przepisy piwonii :-)
T poszedł właśnie za zakupy, będą placuszki ryżowe i sałatka z tuńczyka ale zamiast ryżu do sałatki dam makaron sojowy bo dwóch posiłków z ryżem jednego dnia to nie zjem :-D
Aniu to życze smacznego!Ja mam dziś ogórkową bo nie chce mi się nic innego robić.
 
reklama
Do góry