reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Piwonia to trzymamy kciuki i życzę powodzenia. Oby się szybko i sprawnie wyjaśniło i żebyś już nie cierpiała. Daj znać jak będziesz już wiedziała co i jak, bo się będziemy martwić....dobrze?
dam znac,ale wszystko dokładnie dopiero wieczorkiem dopiero dam znać,bo na usg jak pojade to dopiero po 17,a wizyte tez mam po 18 wiec koo 20 powinnam byc dopiero,ale wiecie ja jestem w konfortowej sytuacji bo wiem,ze mam wsparcie,a po drugie mam telefony do wiekszosci wiec jak cos to dam komus znac smskiem
 
reklama
Andziaa je tez nieraz trzy bralam dopuszcza sie 4 na dobe, co 6 godz. Przeciez chyba 3 naraz nie wzielas?:confused:
Piwonia dobrze ze dzis masz wizyte, koniecznie daj znac co i jak a jakby sie przedluzalo to ja cie sama popedze, my tu bedziemy czekac:-)
 
Piwonia przylaczam sie do wszystkich kciukow!! Oby wszystko ulozylo sie pomyslnie-zycze Ci tego z calego serduszka:tak:
Anetko, do dentysty ide dzis :-) nie trzeba mi zasadzac kopow bo sama wiem, ze musze cos z tym zebem zrobic... najgorsze jest to ze on tak nagle wystartowal z tym bolem:wściekła/y:
 
dzięki za wsparcie bo ja mam juz doła,bo u mnie zawsze kłopoty muszą chodzic parami,aż sie poryczałam
a na dodatek mam dzieci w domu i daja popalić
 
aneczka glowka w porzadku, zaczynala mnie z rana cmic ale po spacerku jest lepiej;-)Pan kibelek nie chce sie ze mna rozstac:baffled::baffled:
 
Piwonia_2nie załamuj się!!!!i nie bucz!!!!
jak widzisz pech parami chodzi więc już teraz samo szczęscie cie dopadnie:) hehehe może też parami przyjdzie:):-):-):-)
 
reklama
Hej Dziewczyny,
chyba dopada mnie jakies wredne chorobsko:wściekła/y:
bolą mnie kości, gardło i chyba bierze mnie goraczka....
a jak na zlośc jestem w pracy....ale zrobie co mam pilnego do zrobienia i zwalniam sie do domku, jak nic do jutra nie przejdze, to ide na L4....

macie jakies sprawdzone sposoby na postawienie mnie na nogi???
 
Do góry