reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

I ja spiesze z zyczeniami dla Ali i Wszyyyyyystkich sierpniowych dwulatków! :-)

U nas małe zmiany się szykują, bo od pon. zaczynam pracę :happy:
strasznie szybko sie to potoczyło, bo od wysłania cv do rozmowy upłynęły 2 dni :szok:
W każdym badz razie wystarczy juz tego "siedzenia" ;-) w domu, trza się wziac za zarabianie jakies.
Mielismy po 20tym jechac nad morze, ale w takim układzie nic z tego. Trochę mi zal, no ale z pracy rezygnować nie zamierzam. P. ma właśnie urlop, więc w sumie Tomcio przez 2 tyg. będzie z nim, a potem z dziadkami (bo jednak odpuszczamy przedszkole w tym roku z racji na brak grupy dla 2l.; nie chcemy go na chama wcielać do grupy dzieci starszych).
Jeszcze nie wiem, jak tam bedzie z dostępem do bb z pracowego kompa, ale zakładam, że na początku to nie będę miała kiedy się w tyłek podrapać przy wdrażaniu w procedury... :eek:

Raz jeszcze STO LAT dla Sierpniowych Zuchów :)
cmoki :*
 
reklama
alex.nikita, super że chłopcy się zaczęli "dogadywać" i czekam z niecierpliwością na zdjęcia ;-) mamy nadzieję, że będziesz częściej zaglądać :tak: p.s. Leo to pełne imię czy skrót np od Leona?
jakubka, powodzenia z pracą i super że tak szybko ci się udało :tak: no i będzie miał kto Tomka pilnować ;-)
Majka za 2 tyg idzie do żłobka, ale zobaczymy jak jej tam będzie, na siłę jej tam nie będę trzymać :tak: daje jej w sumie miesiąc na zaaklimatyzowanie się, bo później muszę pisać podanie o skrócenie wychowawczego albo zostaję z Majką w domku do 3 lat jak nie zaakceptuje żłobka :tak:
 
Witam sierpniowe Mamusie, mam pytanko do Was, jaki rozmiar nosiły Wasze pociechy tego lata, są teraz wyprzedaże letnich kolekcji i tak główkuję czy nie pokusić się ;-)
Dziękuję za odpowiedź.

PS. Wszystkiego najlepszego dla Sierpniowych Jubilatów! :tak:
 
Spóźnione ale jak najbardziej szczere życzenia urodzinowe dla wszystkich sierpniątek!!! Rośnijcie duże i zdrowe na pociechę swoim rodzicom!!Buziaczki dla Wszystkich!

Gratulacje dla wszystkich naszych rozpakowanych brzuchatek!

Lilijanna to zależy jak duże masz dziecko moja nosi teraz 98/104.
 
Dzięki laski za zyczenia dla Ali:-D

Ja tak rzadko tu wpadam, to od razu hurtowo Wszystkiego kolorowego, zabawnego, radosnego dla Sierpniakó naszych !!! :-D

Ja nie wiem nawet dokłądnei jaki rozmiar moja nosi - patrze wizualnie na ciuszki a nei na metke:p

Iza, no to życze żeby Maja się szybko zaklimatyzoała w żłobie, bo moja np. coraz gozej a od stycznai chodzi...ostatnio straszne sa rozstania rano...:-(

Jakubka - gratttttki!
 
reklama
Do góry