reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Po raz pierwszy z Olcią siedziałam tak długo u znajomych. Wróciłyśmy przed 22, ale nie dało się wyjść tak się dziewczynki wspaniale bawiły. Jakbym nie widziała to bym nie uwierzyła. Były dziś wyjątkowo grzeczne (śmiałyśmy się, że dorosły w końcu mają już 2 latka :-) ). Dziewczynki bawiły się, a myśmy sobie rozmawiali swobodnie.
Wieczorkiem poszły jeszcze razem do wanny i jedna myła drugą. Widok niesamowity. Potem zjadły kolację pobawiły się i do domu. Mała padła w 2 minuty. Nawet nie dyskutowała dziś długo z Juniorem. Przytuliła go i padła.
Jutro wyjeżdzamy, a ja nic nie mam aaaaaaaaaaaaaaa
No trudno rano do 12 mam czas, by wszystko przygotować. Grunt, ze poprawosane mam rzeczy :-).
 
Witam po baaaaaaaaaaaaardzo dlugim niepobycie ;-) Lapka mam juz od jakiegos czasu ale ciagle porwania ambulansem do szpitala a potem przybycie nowego czlonka rodziny uniemozliwialy mi wciaz kontakt ze swiatem. Juz sie troche ogarnelam i mam nadzieje, ze uda mi sie czesciej do Was zagladac.
Pewnie juz wiecie od Ciotek Rubi i Franiowej, ze nasz synek Leo Alexander urodzil sie 4 sierpnia o 9:50. Jest sliczny a co najwazniejsze zdrowiutki. Wazyl 4.220 a wzrostu mial 55 cm. Jest strasznie smieszny i nawet starszy brat juz sie troche do niego przekonal. Poczatkowo nie byl zachwycony, okazywal zlosc i zazdrosc za kazdym razem jak bralismy malucha na rece, nawet dwa razy pociagnal go dosc mocno za nozke.... Cale szczescie szybko sie przyzwyczail, teraz juz sam z siebie glaszcze go po glowce i nawet daje buziaczka. Mam nadzieje, ze beda kochajacym sie rodzenstwem. Probuje wkleic zdjecie ale cos tu znow pozmieniali i nie daje sie.......... musze sprobowac wieczorem jak obydwa smrodki pojda spac, moze sie uda

SERDECZNE ZYCZENIA URODZINOWE DLA WSZYSTKICH SIERPNIATEK!!!!!!!!!

Natt: sukieneczki wysle w poniedzialek, powinny niedlugo doleciec :-)
 
reklama
Do góry