reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

izabela.. na zdjęciu nie widać, ale dziewczynka jedzie :-). Jak dla mnie radzi sobie super. Postaram się zgrać filmik i pokazać.
Nawet pod górkę chciała wjechać, ale tak jak mama mówiła nie da rady ... Za stroma i do tego trawiasta.
Z tyłu na rowerku Zuzia :-) psiapsiółka Oliwii.
 
reklama
świetnie Oliwia wygląda w kasku na rowerku i dała bym jej wiecej niż 2 latka
moja zaczyna pedałowac na normalnym rowerku i bardzo jej sie podoba,chocto dopiero początek
fajnie,ze wam sie imprezki urodzinowe udają,my mamy jak zwykle same kłopoty z tym,ale juz postanowione bedziemy na dwa razy robić bo inaczej musiałabym w grudniu chyba je wyprawiac

i sto lat dla kolejnych sierpniątek
 
witam w dwupaku po weekendzie spędzonym u teściów.
padnieta jestem na maxa.. nie wiem jak długo jeszcze z brzuszkiem pochodze bo mam coraz częściej skurcze.. jutro mam po 14 kontrolę więc zobaczymy co lekarz powie.
miłego wieczorku!!
 
Wszystkiego najlepszego dla solenizantów i solenizantek :-)

Ja od piątku urlopik i czekam na niego z utęsknieniem. Jeszcze planuje nadgodziny wybrać w czwartek :-).
Urlopik trzytygodniowy więc planuje odpocząć z moja małą dziewczynką :-D. Niestety tatuś nie ma urlopu, ale myślę, że i tak będzie to miły czas.

Iwonko myśmy tez robiły urodziny w 2 częściach, bo inaczej bym musiała do grudnia czekać i to nie tego roku. Ma to czasami swoje plusy :-).

Andariel Leoś bardzo mi się podoba. Nawet planowałam takie imię dla drugiego dzieciaczka :-).
 
ciekawe jak tam reksio
no my planujemy na 27 urodziny dla rodzinki z pieczonymi od razu,a potem we wrzesniu,ale dopiero 10 chyba bo tak juz bedzie chrzestnym pasowac,a 3 wrzesnia jesteśmy u nich na urodzinach ich syna,potem bedzie impreza za imprezką bo czeka nas parapetowka bo chrzestny Alci bliżej nas sie przeprowadza

deli zazdroszcze ci tego długiego urlopu,a jakieś plany czy na miejscu bedziecie??

i STO LAT dla dzisiejszych solenizantek:))
 
reklama
Do góry