reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Marcelku, sto latek w dniu Twojego święta :-)

a my dzisiaj robimy Mai przyspieszone o tydzień urodziny-chrzestna przyjechała w odwiedziny, a w niedzielę już wracają do domku ;-) dzisiaj dzieciaki będą się bawić w sali zabaw (kulki) a jutro dziadkowie i chrzestni przychodzą do nas do domu :tak:
Franiowa, miłego wypoczynku u rodzinki :-)
a Wam dziewczyny, udanego długiego weekendu życzę ;-)
 
reklama
Witam Kobitki kochane....kurcze ale za wami tesknie,ale jakos czasu nie mam na kompa ostatnio...niby pokrowce poszylam juz dawno,ale cos tam jeszcze mam do przerobek maszynowych wiec powoli sobie szyje,a i zabiegana jestem ....zniwa w pelni wiec pomagac trzba mezastemu,a i z siorka jezdzilysmy za strojem dla jej Zosi na chrzciny a ja chrzestna mam byc wiec jej pomagalam w zakupach......
a i codzienne obowiazki staram sie robic w domu(tzn.sprzatac prac i gotowac i wiele innych....:-D)ale nie zawsze mi wychodzi...he,he...wiec lece teraz jeszcze na odkurzaczu polatac....pozdrawiam cieplutko wszystkie sierpniowki :tak:;-):-)
 
franiowa odpoczywaj:))

a ja chciałam wam polecić książeczke ze zwierzatkami,które dzisiaj przez przypadek w Biedronce wpadły nam w łapki
i Alci bardzo sie podoba,zwierzakami juz sie bawi i nawet siedziała jak jej czytaliśmy
a tu link www.wesolafarma.pl/

Anet szkoda,ze nie napisałaś wczesniej ja mam do sprzedania sukieneczke w kolorze ecri z Wójcika,która kupowałam małej na chrzest z bucikami dodatkowo,bo mam dwie pary też
 
hej Laseczki!
Spóźnione ale baaaaaaardzo szczere życzenia dla Ninki Adrianka Marcela Zosi Tomka!
i dla Efe i Enki!!!!

Aga udanego urlopiku ;-)

mojej Klusce przyplatały sie gile i ma stan podgorączkowy.. ja też mam zawalone gardło i czuję się kiepskawo. no i Zośka przechodzi dziś samą siebie w byciu niedobrą... już mi sił brakuje chwilami.. a nie wyjdziemy na dwór bo ma ten stan podgorączkowy. chyba mi dziś chate rozniesie :baffled:
przed chwilą odkurzyłam (oczywiście z "pomocą") i wymiękam teraz. nie mamy na ten weekend Ł w domu więc musimy sobie same radzić jakoś. a mi już po prostu ciężko....

ok nie smęcę. Miłego weekendu!!
 
Wszystkiego najlepszego dla sierpniówek dużych i małych :-)

U nas bardzo szybko czas leci. Wieczorem jestem tak padnięta, że padam z mała :-(.
Chogata jeszcze raz dziękuje. Olcia szaleje, ze mam stresa, ale sie ciesze, ze się podoba.

Mykam posprzątać :-*
 
Witam...juz chyba niedzielnie:szok: dopiero dzien zakonczylam dluga kapiela.....ale ledwo na oczy patrze juz,ale jeszcze do was wlazlam bo kompa nie bylo komu wylaczyc:confused:
Iwonko kurcze no szkoda ze wczesniej nie napisalam ,ale ostatnio zadkim gosciem na BB bylam:-(.....a tak nawet w ktoryms momencie pomyslalam zeby sie zapytac czy moze ktos jeszcze nie sprzedal z sierpniowek,a potem to juz jakos sie mi zapomnialo.....:sorry2:
ale sukieneczke sliczna kupilysmy wiec siorka zadowolona:-D

Pytala sie ktoras czy zarobilam na pokrowcach,wiec jak dla mnie to jestem zadowolona :-D...tylko czemu ta kasa tak szybko topnieje:-D:-D:-D
Ok spadam juz bo jutro nie wstane..........przymierzam sie jutro do nadrobienia tajnego a czeka mnie spora lektura zapewne,nawet nie zagladalam z braku czasu.....wiec milej niedzieli zycze i poniedzialku,bo tez swieto :tak:;-)
 
najlepsze życzenia urodzinowe dla kochanych szkrabków dwulatków! samych szczęśliwych dni wypełnionych zabawą!

nie miałam okazji złożyć życzeń wcześniej bo dopiero dziś wróciliśmy z 2 tyg pobytu z Mazur
Efe- uśmiałam się jak przejeżdzaliśmy przez Ełk, bo na tablicy powitalnej ktoś dopisał z i jest teraz napis- Ełk -tu zwracam hehe
Adaś niestety zwracał, przez całą drogę wymiotował biedaczek

Andariel- a co z wcześniejszym imieniem Leonsia?

Izabela- i jak budowa domu idzie?
my kupiliśmy dopiero co mieszkanie, żyjemy na karotnach, chwilowo bez pralki nawet, jeden pokój czeka na zdarcie tapert i malowanie , ogólnie masakra, nie umiem się tu znleźć jeszcze

pozdrawiamn Was z polowego łóżka
 
Witam,
Wszystkim solenizantom i solenizantka STO LAT
Iwonko od kiedy te książeczki w kiosku, bo jeszcze nie widziałam :-(. Ja też mam jeszcze sukieneczkę Oliwii.

Mewa miło cię widzieć. Zastanawiałam się co u ciebie :-). Całuski dla Adasia - biedulek.

A tu Oliwia. Pierwszy dzień na rowerku :-). http://www.facebook.com/?sk=inbox&a...92530385.75269.100001257970975&type=1&theater
Chogata dziękuje :*
 
reklama
Natalko, Bartusiu, sto latek dla Was :-)
deli, niexle sie prezentuje Oliwka na rowerku ;-) a jak jej idzie jazda? i w tle drugi taki sam rowerek ;-)
mewa, budowa malutkimi kroczkami idzie do przodu ;-) na razie będziemy podpisywać umowę z kierownikiem budowy, a później geodeta wyznaczy fundamenty i do dzieła :tak: ale na fundamentach skończymy przed zimą, a na wiosnę-jak dobrze wszystko pójdzie, staną ściany i dach ;-)

u nas urodzinki zleciały, wszyscy zadowoleni-mam nadzeję :-D a zwłaszcza Maja z zabawy i prezentów, najbardziej podpasowała jej lalka Agatka, ta co ma deli ;-)
wczoraj wybraliśmy się z Mają na tor saneczkowy-zjazd w rynnie i zjechała z nami bez żadnego oporu ;-) dzisiaj za to zrobiliśmy sobie dłuuugi spacerek i nogi nas bolą :-D i weekend zleciał :-( ale za parę dni będzie kolejny ;-) miłego popołudnia :-)
 
Do góry