reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Haniu, wzięłam prysznic eby się zreanimowac i pewnie z pół nocy będę rozszyfrowywać..
W skrócie po pobieżnej lekturze: ok 60% odruchów oznaczone jest jako prawidłowe, 40% jako dysfunkcjonalne. Nieprawidłowości w stopach, nogach, lewej ręce, odruchu w obrebie kręgów lędźwiowych - czyli to wszystko co sama widze gołym okiem.. Sama terapeutka po wykonaniu analizy powiedziała: nie jest dobrze, ale i nie tragicznie.
Dobra, zabieram sie za dokladne czytanie
 
no, Aga, to masz chyba nockę z głowy... oby było pozytywnie!

maggie ja się nie obrażam, skądże:) i miło mi, żeś o mnie myślała:) mi tez się czasem miesza co kto miał a czego nie miał, zwłaszcza jak mnie chwile nie ma na bb a potem chcę nadrobić i się odnieść do wielu rzeczy:)

Ninke dziś wieczorem męczyły ... bąki; wierciła się, zasnęła w swoim łóżeczku a po 15 min. dała koncert i tyle z leżenia; musiałam ją uśpić w duzym łóżku (ileż taka mała dupka potrafi napurtać!) i dopiero przenieść; ciekawe tylko co jej te bączki spowodowało, normalnie nie mamy z tym problemu;

co do spania, to Ninka tez wędruje po całej wolnej przestrzeni, więc podusia choćby z tego powodu była niepotrzebna:) na noc ubieram ją w sam pajacyk i przykrywam kocykiem, z którego prędzej czy później sie rozkopuje; a jak jest przeziębiona, ubieram dodatkowo bodziaka z krótkim rękawem pod spód i skarpety na nóżki; ja też wychodze z założenia, że lepiej ciut zmarznąć, niż się zgrzać; ale tak jak robimy jest chyba optymalnie dla małej;
 
bry ;-)

ależ Monia płakała dzisiaj :-( przez ta chorobę odzwyczaiła sie od zostawania w żłobku... od poniedziałku juz z ciocią Mazi będzie jej lżej mam nadzieje...

Monia sypia w śpiworku i piżamce. czesem ją nakryje moją kołdrą ale to raczej przez przypadek...w zasadzie to Minika się nie wierci tylko się pcha na mnie...spimy same w dużym łózku ale ja na samiutkim brzezku :-( wtulac sie raczej nie wtula - tak jakby chciała po prostu czuc ze nie jest sama...

dobra...spadam do pracy...

miłego i ciepłego dnia ;-*
 
Hello z rana
ja wczoraj znowu miałam wychodne tym razem byłam u koleżanki z pracy
chcą żebym z nimi pojechała do Aquaparku z hotelem na jedną noc...
a ja rozważam wszystkie za i przeciw:dry:

Muszę dziś z dzieckiem do lekarza iść a pogoda taka, że nawet psa bym nie wygoniła:-(

Rubi Monia zuch dziewczyna da sobie radę!
Andariel moja wczoraj też dawała koncert ale to po zupce warzywnej w której i kalafior i kapustka i fasolka szparagowa...zaparz jej herbatki rumiankowej to się jej ułoży;-)
Franiowa jak odszyfrujesz daj znać. Swoją drogą się napisali!
Natt powodzenia w staraniach. Duphaston też brałam na początku ciąży. Super że z siostrą już psychicznie lepiej. Jak to mówią "Carpe diem":sorry2: Acha i Gabi śpi na materacu ale pod spodem ma klin żeby główka była wyżej i lepiej się jej oddychało z katarem.
Anet dobrze że to tylko migrena - dziwnie to brzmi? Taka tomografia to jak zrobienie markerów z krwi tych na raka. Nigdy nie wiesz co wyjdzie i strach się bać. Ale ważne że wynik jest dobry!

 
witam piątkowo
u nas dla odmniany dzisiaj śliczne słonko od rana,ale zimno bo zero stopni jest
Natt oby jednak wszystko dobrze było z siostrą i jak najdłużej mogła sie cieszyc z każdego dnia,trzeba być dobrej myśli
Aga no to niezłą lekturke ci zafundowali,ale teraz na spokojnie trzeba krok po kroku przeanalizowac co i jak,myśle,ze nie bedzie az tak źle jak pisza wiec trzeba miec jednak nadzieje
 
Heloł
U nas też slonko ale ziiiiimno
zmarzluch.gif

O dziwo Marcle spał do 7 więc powiedzmy że się wyspałam :-p
Do spania ubieram go w bodziaka i śpiocha i kocyk ale zawsze się rozkopuje i wnioskuję że mu jest ciepło w nocy.

Franiowa, mam nadzieję że "lektura" wniesie więcej pozytywów niż negatywów :tak:

Natt powodzonka

Efe Ty też masz plan zafasolkowania??
Zazdroszcze ciutkę :-D

Kurde!! śniło mi sie że byłam w ciąży i dowiedziałam się o tym dopiero w 7 m-cu :szok:
następnie rodziłam na kucaka i urodziłam znów chłopaka :-) a jak lekarz pokazał siusiaka to się zmartwiłam i (.) nie karmiłam, ale szybko mi przeszło i tuliłam uff :-)

To by było na tyle :biggrin2: :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć!!
U nas ładnie słonko świeci tylko że znowu wiatr jest a tak bym poszła na spacerek....
Tomek się zbuntował rano i tylko troszke wypił mleczka i zjadł kawałek tosta nie wiem co mu dziś się stało:baffled:
kręcenia w nocy było troche mniej...ale jak zawsze koło północy mały ląduje u nas w łóżku co przestaje mi się podobać bo tak sie straszliwie rozwala że spać wygodnie nie można:dry:A już bym tak chciała żeby przespał całą choć jedną noc!
Tomek śpi na dużej poduszce takiej twardszej bo jak mu nie dam to się wierci bardzo i miejsca szuka:/
Aga jak rozszyfrujesz to nam napisz!Żeby było więcej pozytywnych wieści!!
Natt dobrze że z siostrą lepiej!I tzymam kciuki za starania!!
Rubi Monika się przyzwyczai nie martw się zajmie się zabawą i będzie dobrze!!!
Anet ciesze sie że wyniki ok!!dobrze że tylko ta migrena i na nią niech dadzą dobre leki i będzie lepiej!

wiecie co mam gdzieś to azalie!!te tabsy sa do d....
wziełam 1 cały listek i przez cały miesiąc miałam okres i nie biore więcej,,,,zalało mnie i czuje się fatalnie!!!
ehh ide Tomka przebrać....
 
Dzień dobry Kochane:)

Dziękuję za odpowiedzi odnośnie spania,bardzo mi pomogłyście.

Aga i jak tam przekopałaś się juz przez całą diagnozę? Z tego co już napisałaś to światełko w tunelu jest...

A ja idę za chwile jak co wtorek i piątek na targ po świeże owoce,warzywa,mięsko...ale tym razem zakupy wyjątkowe bo jutro mamy wyjątkowych gości:):)...Andariel:),do miłego:):)
 
reklama
hej z rana:-D
chyrlam dalej jak gruzlik... glowa mnie boli:baffled:
Syla ciut lepiej bo nie goraczkuje:-D
a Oli zrobila niespodzianke... wtala w nocy wypila mleko i wstala dopiero teraz:-D:-D:-D
wyspalam sie za wsze czasy:-D:-D:-D
ale i tak sie zle czuje:baffled::baffled::baffled:
przepraszam ze sie do niczego nie odniose...:sorry2:
 
Do góry