reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Bry :-)

Julianku :-) 100 lat :-)

spadam robić śniadanie...

Pulcherina dała dziś pospać aż do 8:30 ale Jasiek rozlał sok w kuchni i zamiast za robienie jedzenia musiałam polatać na mopie ;-)

do potem :-)
 
hejki!
Najlepszego dla roczniaczkow kochanych :-)
Wpadłam się pochwalic ze Zosik dzis pierwsze siusiu w nocniczku zostawila :-) ale jestem z niej dumna :-)
Poza tym w nocy wrocil moj Luby na 2tyg urlopu :-) jupi jupi :-) mam nadzieje że ja od srody tez bede miec wolne.. Mamy 2tygodnie dla siebie :-) 28 wyprawiamy roczek Zosi i chyba 29 sobie gdzies pojedziemy :-)
Buziaki i milusiego!
 
100 lat Julianku!!
Zdrówka i słoneczka w życiu!!!


Rubi, pogoń mnie dziś z przesyłaniem zdjęć kurcze..:wściekła/y:
Rekso, super że jesteście wreszcie razem:-)

Ciekawe jak tam przeprowadzka Basi
 
heh.. Było dzis siku do nocnika a przed chwila była kupa do wanny.... :/
A i zapomniałam dodac że od dwoch dni się nie cyckujemy :-( Zosia to lepiej ode mnie znosi.. :-( dzis się chyba napiję... :-(
 
witam ,daje znac,ze zyje:-D:-D:-D
Lece do obowiazkow,jeszcze odkurzyc mi zostalo:baffled:
zajze moze pozniej,jak bede na silach...pozdrawiam serdecznie:tak::-)

Wszystkiego co w zyciu najlepsze , dla naszych "malych" SIERPNIACZKOW!!!:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry