reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

a my po kawce z koleżanka i ploteczkach,potem spacer na którym zrobiłam niezły numer chwała ze auto jeszcze stoi
trzymamy wózek w aucie,wiec jak szłam z kolezanka na spacer wyciąglam i poszłam sobie,a auto stało otwarte przez kilka godzin jak sie kapłam to wracałam sprintem na szczęście jak stało tak stoi,ale sie strachu najadłam
 
reklama
Ja pierdz**** Iwonka ale numer odwaliłas ja to bym sie chyba zesr**** ze strachu, ale sprinterka z ciebie niezła, dobrze ze auto dalej twoje:p
 
trzymamy wózek w aucie,wiec jak szłam z kolezanka na spacer wyciąglam i poszłam sobie,a auto stało otwarte przez kilka godzin jak sie kapłam to wracałam sprintem na szczęście jak stało tak stoi,ale sie strachu najadłam

Też zrobiłam kiedyś taki numer. Ale pocieszam się tym, że na aucie nie widnieje od razu napis "stoje otwarty, bierz mnie" ;-)

Martyna już śpi, mąż w pracy... Jakieś zajęcie musze sobie wymyslić... :sorry2:
 
Hello
ja dziś nie przytomna jakaś chodzę
ale przygodę miałam podobną co Iwonka tylko zapomniałam zapłacić za parking i samochód stał 2 h gratis:-D W ogóle wybrałam się z dzieckiem na zakupy w taki deszcz że wózek przeszedł szybkie mycie przy okazji:sorry2:

Smutne wieści z września...tak bardzo przypomina się że nie znamy dnia ani godziny...

Dla naszej małej solenizantki STO LAT!


 
Z cyklu o otwartych drzwiach: 1. auto pod domem otwarte...3 dni:szok:
(dobrze, że stać nas ino na modele 10lat i wzwyż;-))
2. mąż sprawdza wieczorem czy drzwi do domu zamknięte: chwyta za klamkę, naciska, w tej samej chwili przekręca górny zamek. Rano okazuje sie, że naciskając klamkę...otworzył drzwi.. Całą noc drzwi do domu były otwarte na jakieś 20-30 cm:szok:
Noc otwartych drzwi, kurcze:-)

Odebrałam wyniki Franka i doopa jasna. Na ile potrafię je jeszcze interpretować to z rozmazu wynika, że przechodził jakąś infekcję wirusową :)szok:), stąd może ten ogrom śluzu, ale kurczak ma kurację wzmacjaniącą z Isoprinesine (polski odpowiednik to groprinosin) - 3 cykle po 10 dni, pomiędzy cyklami 20 dni przerwy. Polecam! Teraz lato i niby powinien być spokój, ale dla wirusów to istny raj. Stąd te trzydniówki, jelitówki różnej maści itp. No i z tą trzecią serią musiałam się wstrzelić akurat w środek infekcji. To choć tyle. Nasz dr na urlopie, mam nadzieję, że potwerdzi moje przypuszczenia. Natomiast żelazo nędza nad nędzami..28.. Norma 61-157:-( Pamiętacie, niedawno dyskutowałyśmy o dawkowaniu żelaza na "zdrowiu". Franek brał 5ml/dzień.. Rozumiecie teraz skąd moje spaczone podejście do tematu. Nic to, od dziś leci preparat z Niemiec. Może on pomoże?
Dziewczynki, wypróbujcie na swoich kurczaczkach przy infekcjach Isoprinesine, dobrze połączyć z engystolem (jak ssać potrafią).
 
Chciałam popisać ,weszłam i już mi sie odechciało .Straszne
[*]
Karolinka sto lat w szczęsciu i zdrowiu,Mika pociechy z Karolinki życzę .
Dla Frania też dużżżżżżżżżżżo zdrówka .Co to za preparat? Na recepte?Poproszę o więcej info :-)
U mnie norma otwarty samochód tylko my mamy takie cóś ,że sam sie alarm uzbraja po jakimś czasie ,a poza tym nikt nie ruszy nim musi być karta i koniec...Chate to z kolei starszak zostawia notorycznie otwartą ,niby jest pies ale on na złodzieja to by sie tylko ucieszył.Już zapomniałam co chciałam napisać z tego wszystkiego ide do słoików może zapomne.

Aaaaaaa mamy kolejna dwa żeby może teraz sie uspokoi młoda z tym spaniem.
 
Ostatnia edycja:
Hej!!
Aga przykro mi z powodu kiepskich wyników Frania
No i wasze przygody z nie zamkniętymi drzwiami!!!no no miałyście szczęście!Ja to zawsze po 100 razy chodze i sprawdzam.
Basiu i jak Bartuś???
i nie wiem co ja to jeszcze miałam,,,,

Dziś późno bo rano już sie zalogowałam a tu moja mama przyjechała i czasu brak....

KAROLINKO Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!
 
Chogata, bez recepty, tabletki 500 mg, dawkowanie 50mg na kg ciałka kochanego. Ja teraz 1 tabletkę na 3 dzielę, daje się rano i wieczorem. Dość drogie (za całe opakowanie płaciłam 130 zł ale tam jest z 6 listków, na 1 kuracje 1 listek wystarczy, groprinosin polski tańszy o połowe, ale nasza dr powiedziała mi , ze po isoprinesine sa lepsze efekty)

Malinko, ja też 10 razy sprawdzam. To pan mąż zamykał..;-)
 
reklama
Aga ty mu mnóstwo buraków nagotuj i futruj samymi burakami w koncu anemia musi sie poddac szkoda ze taki młody bo by kielicha czerwonego wina mogł se strzelic tez ponoc na krew dobry;-)
Kurcze ale Groprinosin to juz na recepte boja sama kupowałam na te opryszczke w buzi na recepte

Mika serdecznie dziekuje za wszystkie zyczenia dla Karolinka, urlopuje sie nad jeziorkiem i czestuje torcikiem
 
Do góry