reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

bry :-) panie i panowie :-)

aga.p ;-) idź do żłobka i porozmawiaj...u nas też niby tragicznie a Monia dostała się bez żadnych znajomości mimo, że wniosek składaliśmy jak miała ponad 3 miesiące...
no i jesteś matką samotnie wychowującą dziecko, pracujesz... powinnaś dostać miejsce dla Julianki w pierwszej kolejności!!!

a co do zasypiania to...wszystkiemu winne jest słonce! za wcześnie wschodzi (Monia otwiera oko po 4:00 - jasno??? to się bawimy) i za późno zachodzi (mama, przecież jeszcze jasno - bawimy się :-))

nam pomaga:
- rano - cycek w łózku -ważne żeby oko nie otwarło się za bardzo
- wieczorem - teraz Monia zaspypia ok 20:30 ale nie pozwalam jej spać po 15:00...jak nie zaśnie do tej pory to ją przetrzymuję...łatwo nie jest ale zasypia błyskawicznie (żebyście nie zazdrościli za bardzo - usypia na rękach mamy, kołysana i raczona jakimiś piosenkami ;-))

sposobu na przesypianie całej nocy nadal nie mam...nie pomogło częstsze karmienie po południu, nie pomogło mleko modyfikowane z kleikiem na noc...Monia jak szwajcarski zegarek budzi się co 2 godziny w nocy, pociągnie cyca parę razy i dalej śpi...
a ja się boję nie dawać jej cyca bo jak się rozbudzi to mogę mieć bal przez 2-3 godziny... cykor ze mnie...

OK...lecę na kawę :-) mam nadzieję że zdążę wypić nim Spidi Moniales sie obudzi...

paaaaaaaaa
 
reklama
Rubi u nas jest ten problem, że jest tylko 7 żłobków, byłam już w 5 i szans brak bo w każdym po 150 dzieciaków czeka w kolejce a to że jestem samotną matką nie ma znaczenia bo teraz 75 % to udokumentowane samotne matki.... może się uda w jednym żłobku bo jakieś tam dojście znalazłam, zobaczymy
 
Aga :-) ale tata Julianki nie żyje... przecież jesteście w bardzo trudnej sytuacji...

dobra...ide bo mi zaraz cały post wypika...
 
hej dziewczyny i chłopaki;)
Bartek śpi, ja jestem już mega połamana przez noszenie go i nawet rwa mnie wczoraj zaczeła pobolewać:( ale utrzymuje mnie przy życiu myśl aby do poniedziałku....
Deli- jeśli jest jakieś złamanie (tfu tfu oczywiscie nei ma ) u dzieci to najczesciej takie podokostnowe-tzw zlamanie zielonej gałązki bo okostna nie m=pęka bo kość jeszcze elastyczna tylko złamie się i wraca na miejsce a w środku zostaje pęknięcie...mój AKrol chodził cały dzień ze zlamaną ręką bo nie mieliśmy pojęcia dopiero jak w nocy spuchła to rano polecieliśmy do lekarza...no ale jestem dobrej myśli że Bartka to nie dotyczy i oby do poniedziałku!!!spadam bo roboty mnóstwo a jedyna szansa zrobić cokolwiek jak on śpi
miłego dnia
 
Aga ja wiem że prosić jest trudno ale nikt obojętnie nie przejdzie słysząc waszą historię. Liczę że wam się jednak uda. No i 7 żłobków to nie 1 jak u nas;-)

Moje dziecko w końcu skapitulowało i poszło spać uffffff
Mogę iść jakieś śniadanie zjeść w końcu, bo kawa się skończyła.

Malinka u nas wysypka była trzy dni po trzydniówce.
Może Tomkowi ktoś dał truskawkę? Czy coś innego?

My właśnie walczymy z odparzeniem i wysypką na tyłku. Bephanten nie pomaga:-(
Sudokrem też nie
:-(
 
Aga ja wiem że prosić jest trudno ale nikt obojętnie nie przejdzie słysząc waszą historię. Liczę że wam się jednak uda. No i 7 żłobków to nie 1 jak u nas;-)

Moje dziecko w końcu skapitulowało i poszło spać uffffff
Mogę iść jakieś śniadanie zjeść w końcu, bo kawa się skończyła.

Malinka u nas wysypka była trzy dni po trzydniówce.
Może Tomkowi ktoś dał truskawkę? Czy coś innego?

My właśnie walczymy z odparzeniem i wysypką na tyłku. Bephanten nie pomaga:-(
Sudokrem też nie
:-(

Hej
Efe lec po clotrimalozolum bo moze tfujj grzybiczne juz sie zrobiło, nie zaszkodzi
Jak nie zejdzie to idz do lekarza robia takie fajne masci posladkowe za grosze raz posmarujesz i jest ok
Baśka trzymam kciuki zebys to nie było złamanie i do konca tygodnia Bartoli ci smigał dalej sam a dot ego czasu duzo siły zycze
Aga p. tez tak myłse powołaj sie na trudna sytuacje rodzinna, a ja nic to nie da to sie odwołuj odwołanie czesto pomaga

A ja korzystajac ze Kuby nie ma pozale sie troche sie rozczarowałam nie ma w tym roku wzorowego....Uczy sie super ale zachowanie w tym roku hmmmmm troche nizsze nie tragicznie ale pewnie tez to wzieli pod uwage.... no i religia zeby z Religii miec 4ke? Wiem, wiem to moje ambicje bo ja zawsze miałam swiadectwo z czerwonym ale troche sie rozczarowałam...Głupia jestem nie? Nie okazałam mu tego oczywiscie choc i on widze sie rozczarował bo mysłal ze jednak....
 
Witam południowo :):) Ja właśnie przyszłam do pracy, byłam na zakończeniu roku mojej córci. Jeju jaka ona jest już wielka , szok :)

Poza tym pogoda jest piękna, weekend ma być jeszcze lepszy więc zapowiada się gites:)

Tato Adasia slicznego masz synka :):)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
ty mnie juz niedenerwuj,ja cie prosze

witam jako pierwsza chyba,juz jako druga
mała o dziwo jeszcze śpi,jestem w lekkim szoku,al dla mnie dobrze bo moge spokojnie poczytać jeszcze,bo potem bedzie szał
pogoda nam dzisiaj nie dopisuje,a szkoda
Dominiczka moja Ala tez tak ma,chodzi mi o takie dziwne jakby potrząsanie głowką i pamiętam,ze każada z moich córek tak miała
kiedys lekarka nam to tłumaczyła,ze to coś z układem nerwowym i ze to nic groźnego,zeby sie tym nie martwić
Tata Adasia pieknego macie synka,taki dorodny chłopczyk
co do spania moja chodzi spac miedzy 20.00a 20.30,w ciągu dnia ma różnie albo 3 albo 2 drzemki,ale takie po 30-40 min,a na spacerkach śpi po 1,5 godziny


To mnie troche uspokoiłaś bo już miałam lecieć dzis do lekarza, ale jak to normalne to ok:-)

Hej
Efe lec po clotrimalozolum bo moze tfujj grzybiczne juz sie zrobiło, nie zaszkodzi
Jak nie zejdzie to idz do lekarza robia takie fajne masci posladkowe za grosze raz posmarujesz i jest ok
Baśka trzymam kciuki zebys to nie było złamanie i do konca tygodnia Bartoli ci smigał dalej sam a dot ego czasu duzo siły zycze
Aga p. tez tak myłse powołaj sie na trudna sytuacje rodzinna, a ja nic to nie da to sie odwołuj odwołanie czesto pomaga

A ja korzystajac ze Kuby nie ma pozale sie troche sie rozczarowałam nie ma w tym roku wzorowego....Uczy sie super ale zachowanie w tym roku hmmmmm troche nizsze nie tragicznie ale pewnie tez to wzieli pod uwage.... no i religia zeby z Religii miec 4ke? Wiem, wiem to moje ambicje bo ja zawsze miałam swiadectwo z czerwonym ale troche sie rozczarowałam...Głupia jestem nie? Nie okazałam mu tego oczywiscie choc i on widze sie rozczarował bo mysłal ze jednak....

Niestety tak to w szkole jest, że nie wszystko zależy od ucznia, a nauczyciele nie zawsze są obiektywni....więc czasem też to trzeba wziać pod uwagę. A 4 przecież też dobra ocena. Kasia przecież to chłopak:-) chłopcy zawsze mieli inne oceny od dziewczynek:-)

Witam piatkowo Panie i Pana:-)
Zośka wstała 7.30 ale przed 9 poszła dalej spać i wstała po 10 bo przyszła do nas teściowa i nas obudziła...
Pogoda do bani, nic się nie chce, dziąsło mnie pobolewa-właściwie to bardziej przeszkadza, staw boli a i jeszcze z przodu mnie zaczeło boleć i nie wiem czy to od tego stawu czy do gina trzeba iść...ehhh...sypie się:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam piatkowo :-D
Witam również Adasiowego tate, synek rosnie jak na drożdżach:tak:

Ja już po Maszy i po apelu, no Małgosie sie popisała, odebrała 3 nagrody plus wzorowego :-D:-D:-D:-D

Lece poczytać co tam naskrobałyscie, odezwe sie później bo tajfun już aktywny od 7:-D
 
Do góry