reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Info do Aneczki: wracając do tematu z kilku dni wstecz a propos gotowania w końcu wyszła mi przepyszna lasagna. Dzięki za krótki , wszak treściwy przepis na sos beszamelowy. To o nim zapominałam:) i dlatego wcześniej coś było nie tak w smaku.

Jak widac nie tylko o maluszku można się więcej dowiedzieć od was dziewczyny, ale tż zasięgnąć rady w codziennych czynnościach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wczoraj w nocy miałam cholerną ochotę na truskawki. Niestety mój M w delegacji, więc nie mogłam go "pogonić" do nocnego sklepu. No i tak przewracam się z boku na bok, a ochota na truskawki nie przechodzi. Wstałam, owieram zamrażalnik i co widzę.....są! TRUSKAWKI Jaka była moja radość. Ale trwała dość krótko, bo nie mogłam doczekać się jak się w końcu rozmrożą. Poszłam spać niepocieszona, a rano już nie bardzo miałam na nie ochoty - trochę sflaczały. Czyż my w tym stanie nie jesteśmy dziwne:)?
 
dziewczyny strasznie boli mnie zab. Nie wiecie czy nie bedzie problemu z usunieciem w ciazy, strasznie boli:baffled::no::baffled::no:
 
koleżanka jak chciała usunąć zęba w piątym miesiącu to dentysta kazał jej przynieść pozwolenie na wyrwanie od gina
 
Dobra dziewczęta, uciekam od kompa. Podobno nie można za długo przed nim siedzieć, a ja w pracy właściwie siedzę w gapiam się przez 8 godzin. Bardzo Was wszystkie serdecznie ściskam, życzę dobrego samopoczucia i do miłego....
 
reklama
moni cieszę się nie wiedziałam że ktoś jeszcze się tym interesuje bo to mika chciała przepisa;-) jak coś to służę przepisami a jak nie znam to chłop mój zna;-)

to w takim razie.. pogratulowac!! Moj chlop umie tylko makaron a pesto ugotowac. A, i jeszcze mrozona pizze w mikrofalowce odgrzac ;-))

Kaska - strasznie ci wspolczuje tego bolu zeba... ale gdzies czytalam, ze mozna leczyc w ciazy, i nawet znieczulenie miejscowe zalecaja, zeby sie dzidzius nie stresowal

Ale z wyrywaniem to nie wiem... A myslisz ze to do wyrwania??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry