reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
a dzisiaj są dwa odcinki dr housa,jupi:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
a teraz ide jakaś kolacyjke przygotować;-)

ja próbowałam wkleic fotki dzieci i jakos marnie mi to szło:crazy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny, ja jak zwykle w pracy do 21:00 ale jutro ostatni dzień i w przyszłym tygodniu na rano.:blink:

Współczuję Kasiu bólu zęba, oby dało się coś z tym zrobić, nie dość że masz mdłości to jeszcze to :-(

Miłego wieczoru dziewczyny, do jutra!
 
fotki wkleiłam do poznajmy sie,chyba widać,ael przez żabkę,bo przez załącznik dziwnie sie nie pokazywały tylko linki
a mne boli żołądek bardzo,już mietę sobie zaparzyłam
i czekam na filmik;-)

i wkleiłam od wszelkiego do albumu jakby tam coś było nie tak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczyny wrocilam wlasnie od p. doktor.Wszystko w porzadku,na szczescie,widzialam dzidziusia,ale fiakl ze p.doktor nie mogla pomiarow zrobic,ale sie udalo.Wracalam do domu jak na skrzydlach,az zapomnialam o bolu brzusia,moze to ze stresu mnie bolal...

no to do jutra kobitki,widze ze wszystkie poszly spac,to milych snow,ja dzisiaj tez zamierzam spac spokojnie:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry