reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

życzę zdrówka wszystkim
ja mykam ... dobranoc

Piwona teraz dopiero zobaczyła trzy twoje pociechy. Przepiękne masz córeczki :))).
 
reklama
hej dziewczyny,
dziekuje za slowa otuchy
DELI- Adas ucalowany:tak:
dzis troszke lepiej bylo, dobrze ze nie caly czas te dziasla go bola bo chyba bym zwariowala - troche masc na zabkowanie pomaga i gryzak z woda- tyle ze nie umie sobie moje dziecie jeszcze dobrze go wsadzic wiec jestem asystentka
najgorsze ze to dopiero poczatek- ząbkow ani sladu nie ma...
tak jak mowilas AZOREK- przynajmniej na spacerze spal

a jutro szczepienie wiec chyba mnie czeka masakra

ENKA- duzo zdrowia
EFE- karta super a Gabi to mi slow brakuje:tak:

dobranoc mamulindy
ja tu pewnie troche jeszcze pobede bo bardzo Adas niespokojnie spi i musze mu co chwile reke na brzuszek klasc zeby wiedzial ze jestem, i znow zasypia wtedy
 
Dzięki Deli:) No ja jestem w niej zakochana na maksa! Ciągle z aparatem za nią latam. Tylko kiepskie zdjęcia wychodzą. Może na gwiazdkę sprawimy sobie lustrzankę to wtedy się wykażę?Bo teraz to prawie wszystkie ruszone hihi tak mała się wierci:-D

Oj Piwoniu mam nadzieję, że się jednak dziewczynki nie rozłożyły! Uściskaj je mocno!

Mewa mam nadzieję że jednak Adaś zasnął spokojnie. I ty też oko zmrużyłaś?

A tak w ogóle witam poniedziałkowo.
Moje dziecię przespało całą noc:-) A obudziła się w poprzek łóżeczka! Po raz drugi w swoim trzymiesięcznym życiu! Ja zasnęłam wczoraj o 21:45:sorry: Serio! Sądziłam że będę musiała do niej wstać ok 3 jak przez ostatnie dwa dni ale nie. O 3 smacznie spała (wiem bo wstałam). A domyślam się że przez zakręcony kaloryfer taki numer zrobiła.
Życzę miłego dnia.
Poszwędam się może jeszcze trochę jak mi Gabi pozwoli;-)
 
witam i ja poniedziałkowo
Deli dziekuję:)
Efe niestety chyba od jutra bede mieć szpital w domku:wściekła/y:,młodsza obudziła nas o 5 rano takim atakiem kaszlu,że nie mogła powietrza złapac:no:,dałam syropki inhalacje i do 7 jej przeszło,mała mi sie tez obudziła przez ten kaszelek:-(,ale na szczęście usnęła i dopiero teraz wstała,starsza tez zaczęła kaszleć:-(,wiec jest wesoło,jutro musze isć z nimi do lekarza i obyśmy do jutra wytzrymały bo sama jestem mąż wyjechał na 2 dni,a jutro jeszcze mam iść z malutką na bioderka
 
Witam sie i ja....
Piwonia,wspolczuje chorobska,moja starsz juz zdrowa,dzis poszla do szkoly po 1,5 tygodniowej nieobecnosci
A Karolina ostatnio jest nieznosna,wczoraj dokuczala strasznie,tylko na raczkach,a w nocy tez cos jej sie poprzestawialo,wstaje teraz do niej jak do noworodka...hi,hi....co 2 godz :szok:...normalnie jestem nie wyspana,...eh....co zrobic,moze jej przejdzie niedlugo:sorry:
Dzis jade do ortopedy na kontrol,a jutro na szczepienie,no i znow bedzie placz....:tak:
 
reklama
witam sie i ja.dzisiaj nie wyspana ale coz... nie spalam prawie wogole tej nocy-wiercilam sie na lozku do 4.30!!:szok:co chwila wstawalam i do Amelki zagladalam bo bardzo sie wczoraj wystraszylam o jej zdrowie:zawstydzona/y:(opis na odpowiednim watku).
zdrowka dla wszystkich chorowitkow zycze:tak::-)milego poniedzialku:-)
 
Do góry