reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

ja juz doczłapałam z zakupów,oczywiscie z ledwością bo jak długo pochodze,to brzuch sie spina i boli,mała wtedy tez jakies akrobacje robi,ale obiadek mam wiec zostało posprzątac i przygotowac dzieciaki na noc u babci


Efe na ropny katar można Sinupret brać,a na gardło ja biore Isla i bardzo mi pomaga i do tego pije syropek *spam* na przeziebienia i szybko mi przechodzi
 
reklama
Kasiu wspolczuje... Co wykurujesz malego to znowu Ci choruje:baffled: Teraz jak juz rozumiem jak to jest z malym dzieckiem podziwiam podwojnie mamy ktore maja wiecej niz jedno male dziecko... Nie wyobrazam sobie jakbym dala sobie rade...:szok:

Nie moge znalesc kabla do aparatu i mam na kompie tylko kilka zdjec malutkiej ktore kolezanka zrobila jak nas odwiedzila w szpitalu i dala mi na penie. Jak znajde kabel wrzuce wiecej fotek malej i z porodu:tak:
 
No to przerywamy zastój:-D
Dziś o godz. 00.26 urodziła sie Veronica. Motylek czuje sie dobrze. Malutka ma wage 2850 i 52cm długości:-D

Witaj Veroniczko na świecie.:-)

:-D:-D:-D
 
Aga mi jeszcze nie wypadl wiec nie wiem....ale moze byc , z tego co pisaly dziewczyny i biala wydzielina i taka podbarwiana krwia....

A jak tam maz? Wszystko ok?

Chyba wszystko ok. tylko dziś mam jakiś nawał wydzieliny z tym że lekko żółtawej i tak sie zastanawiam czy to moze byc ten czop... Ale co by nie było, jak Krzysiek bedzie ze mna to juz niech sie dzieje co chce. Mała dalej fika koziołki wiec chyba jeszcze tak szybko nie wyjdzie :tak:

No to przerywamy zastój:-D
Dziś o godz. 00.26 urodziła sie Veronica. Motylek czuje sie dobrze. Malutka ma wage 2850 i 52cm długości:-D

Witaj Veroniczko na świecie.:-)

:-D:-D:-D

Motylek gratuluje córeczki :-) Chociaz u ciebie pełnia zadziałała ;-) Wracajcie szybko do domku :-)
 
Czesc dziewczyny ja sie witam i lece robic jakies sniadanko! Super ze Motyl ma juz to za soba i moze tulic swoja Veronice!!!!:-):-)
Po sniadanku odrazu nadrobie to co naskrobalyscie od rana:-)
 
reklama
ehhh mamuski skrobiecie tyle na bb ze ledwo zdaze nadrobic zaleglosci w czytaniu jak juz Amelka wola za mleczkiem;-):tak::-D dzisiaj moj babelek troche marudny upaly wrocily do szkocji-zero przeciagu w domku i bidulka moja na golaska sie wyleguje i ciagle jej zacieplo:-:)zawstydzona/y:
No moze sie w koncu zacznie ten baby boom u was kochane co??:tak:;-) ja tu codziennie zagladam i czekam na wiesci i kolejne foteczki maluszkow a tu cisza...;-):confused:
pozdrowki mamusie-i licze na wiecej wiesci z porodowek w najblizszym czasie:tak::-D:-D
 
Do góry