reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Ale Aniu masz fajnie już z malutką na spacerku byłaś!!!:-)

Ja mam cały czas drzwi zamknięte bo kotki się pchają do domu:happy:

Efe ja to ciągle mysle i się zastanawiam gdzie mi wody odejdą....dziś mi się śniło że w kościele na samym środku mi chlusneło:baffled:
 
reklama
Aneczko witaj!
Nawet nie wiesz jak nam ciebie brakowało?!
Jak Juleczka?

Malinka ja właśnie takich schiz nie mam i to jest zastanawiające, bo powinnam być bardziej przezorna i jakoś myśleć że to może być w każdej chwili?
 
Ostatnia edycja:
tłumaczy jej że jest starszym bratem,woła jak tylko mała stęknie i ogólnie przeżywa ale na zazdrosnego nie wygląda sam każe ją na ręce wziąć bo smutna;p
to ideał brata :tak::tak::tak: oby tak dalej :-D

Ale Aniu masz fajnie już z malutką na spacerku byłaś!!!:-)

Ja mam cały czas drzwi zamknięte bo kotki się pchają do domu:happy:

Efe ja to ciągle mysle i się zastanawiam gdzie mi wody odejdą....dziś mi się śniło że w kościele na samym środku mi chlusneło:baffled:
Malinka czyżby proroczy sen???:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam sie i ja,
Ale pogoda :baffled: burza i ciemno jak w nocy :eek:
Aneczka troche spóźnione z mojej strony ale witamy w domku:tak::-) ale Ci dobrze i dobrze że Areczek taki troskliwy :tak:

Deli trzymam kciuki za dzisiejszą wizyte ;-)
 
Witam w ten słoneczny poranek. Dzisiaj po raz pierwszy od dawna mogę powiedzieć, że się nawet trochę wyspałam.
 
reklama
ja zaliczyłam jedno pranie,tylko spinaczy mi brakło,żeby wszystko upchnąc,chyba reszte w domku przy oknie na suszarce bede suszyc i puszcze kolejną
 
Do góry