reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Dzień dobry
Wstałam posprzątałam i teraz się nudzę :(
Zaraz pójdę na badania, a strasznie mi się nie chce :(


Wieczorkiem gin i nie mogę się już doczekać co powie
 
reklama
Witam:-). Stan sprawdzony, to można się ubierac i robić śniadanie :-D


Ja już z komarami tez nie wytrzymywałam i kupiłam sobie jakieś świstwo do prądu. Działa.


U nas już 23 stopnie i rośnie. Znowu do trzydziestu paru dojdzie, uffff
 
Ostatnia edycja:
No Deli, uparciuszek nie chce wyjść a wszyscy tu czekają.
Ja na komary załozyłam siatke i mam spokój okno otwarte i luzik...
 
Witam się i ja:-)
u mnie po nocnej burzy jest chłodno,mokro i ponuro:wściekła/y:
córcia mnie zadziwia w nocy się łobuziara nie budzi do jedzenia :baffled:a ja potem się budzę z biustem jak kamień :baffled: muszę zacząć budzik nastawiać:baffled: a do tego potem zje i dalej głodna a miejsca w brzuszku jej brak:-)
jestem bardzo ciekawa która następna sie rozpakuje;-):-D
Cześć Aneczka, kiedy pierwszy spacer?;-)
 
Hej dziewczyny!
Ja w nocy spać nie mogłam bo brzuszek mi sie spinał bardzo często a nie mogłam znale dodatku swoich tabletek...i tak się męczyłam:baffled:
Dopieo rno jakwstałam to się okazało że w kuchni były i teraz czekm ażpomogą.
Ja z komarami mam spokój jak Ty Mika mam siatkę na oknie:tak:
 
Witam laseczki!
Już nadrobiłam wczorajsze zaległości i powiem wam, że Majaam zrobiła nam niezłą niespodziankę a mi zwłaszcza, bo ja zaraz za nią na liście jestem. Aż mnie normalnie dreszcz przeszedł! Ja tu spokojnie sobie po mieście latam i zakupy robię a tu takie rzeczy się dzieją. Jakoś nie może to do mnie dotrzeć, że ten poród to może być w każdej chwili już teraz.:szok::sorry::tak::szok:

Kasiu a mówiłyśmy, że mąż jeszcze ci niespodziankę zrobi?! Super, że przyjeżdża. Trzymam kciuki, żebyś ty teraz się wyrobiła z Miłoszkiem na jego przyjazd:tak:
Mika ty mnie trzymasz przy nadziei, że może ktoś chociaż na tym forum w terminie urodzi, albo chociaż bliziutko. Bo na razie to same niespodzianki.:laugh2:
Deli trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. Niech pani doktor nadal zapala wam zielone światełko;-)
 
reklama
Hej!
My też mamy ustrojstwo do prądu na komary i działa, tylko, że my mieszkamy na poddaszu i wszystkie okna mamy dachowe z czego jedno tuż nad naszą głową i ostatnio obudził mnie jakiś szum a to jakiś czarny kocur nam się przez dach ładował do domu (na głowę):eek::wściekła/y::baffled::wściekła/y: M na niego syknął - ja się wystraszyłam i zaczęłam krzyczeć bo nie wiedziałam co się dzieje :baffled::baffled:
A dziś w nocy nie spałam... nie mogłam się oprzeć i się najadłam (a bardziej nażarłam) arbuza wieczorem :baffled: i sikałam co 20 min, brzuch bolał bleeee
A tu upał się zapowiada :baffled:

super !!! a jak zareagował synek na małą Juleńke?
Miałam o to samo zapytać...?
 
Ostatnia edycja:
Do góry