reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

dziewczyny a Malinka coś mówiła że jej nie bedzie w weekend???


Motyl- no ja nie chce sie powtarzać ale uważam że trzeba to sprawdzić...

mnie dziś głowa boli i kark nie wiem czy mnie nie przewiało w tych wczorajszych przeciągach bo wietrzyliśmy na maksa w ten upał...aż paracetamol wzięłam choć od ok pół roku nie miałam go w ustach!!!
a my byliśmy dziś w kinie - pierwszy raz mojego trzylatka
od czasu do czasu coś głośno komentował - jak coś się działo (epoka lodowcowa) to rzucał teksty "jezus maria!", "ale błąd" itp..no ale całego filmu nie wytrzymał (bralismy to pod uwagę) i ostatnie pół godziny przebiegał miedzy drzwiami a siedzeniami co na szczęście w Multikinie jakoś specjalnie mocno chyba nie przeszkadzało innym bo widzowie wysoko a tam takie przepierzenie - mąż sobie stał i oglądał w tym korytarzyku do wyjscia a Karol tam brykał...szczerze mówiąc to wiele dzieci się zachowuje gorzej :)przynajmniej ja to już nie raz odczułam na własnej skórze...no i na razie na taki długi film go więcej nie wezme - dla nas to tez żaden relaks, może najwyżej na poranki jakieś...

a tylko dodam że mój maż to się najbardziej wczuwał jak mamucica miała rodzić...urodziła zresztą :)
 
reklama
Maz motylka wlasnie dzwoni do szpitala kazali jej jechac-chyba szykuje sie kolejna dzidzia:tak:trzymam kciuki mocno i powodzenia motylkowi zycze:tak::-Dbedzie oki juz niebawem z maluszkiem:-D:tak:
 
poprosilam motylka ze jak juz cos bedzie wiadomo i zacznie sie cos dziac to zeby dala znac to wam na biezaco przekaze(na tyle na ile moj glodomorek mi pozwoli:-D)
kolejny smsek od motylka to ze na kontrole ma na razie jechac-ja tez tak mialam wiec dzidzia na 100% w drodze:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
ach ten magiczny wynalazek-dzieki tej pompce jedziemy rowno.troszke pompki przed karmirniem i sutasiek sie wysuwa wiec dajemy rede:-D:-D:-D:-Di jak lekko sie zrobilo w tych baniaczkach moich:tak::-D:-D
 
Hej dziewczyny!!!
Ja tylko wpadłam was zawiadomić że przez trochę mnie nie będzie bo komp nam się zepsuł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:teraz pisze od siostry a potem to nie wiem kiedy sie odezwe bo na wiosce nie łażę po ludziach i dostępu do kompa ni mam :no:

Widze że kolejna się będzie rozpakowywać więc trzymam kciuki!!!!!!!!!

U mnie ok
BUZIAKI PAPA
 
reklama
ach ten magiczny wynalazek-dzieki tej pompce jedziemy rowno.troszke pompki przed karmirniem i sutasiek sie wysuwa wiec dajemy rede:-D:-D:-D:-Di jak lekko sie zrobilo w tych baniaczkach moich:tak::-D:-D

No dokladnie laktator to magiczny wynalazek dla mnie tez przydal sie w 100%:tak:Brodawki plaskie wiec wyciagalam laktatorem, nadmiar mleczka laktator:-D

Efe ja tez sie obrazilam na biedronke bo niedosc ze nic sobie nie kupilam (oprocz lakoci oczywiscie)bo pustki na polkach nic ciekawego to wlasnie tego arbuza tez nie bylo a chec mialam

No Motylku to czekamy na wiadomosci, czeka nas noc pelna wrazen:-DMika tez cos wspominala ze zle sie czuje moze rano bedzie baby boom:-D


DOBRANOC
 
Ostatnia edycja:
Do góry