reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Malinka no to dobrze że to tylko komp... szybkiej naprawy życzę ;)

Trzymam kciuki za Motylka!!! w sumie z drugiej strony to troche mogłaby jeszcze poczekać bo dzidzia młoda - oby wyrośnięta i wszystko było ok!!!

a mój mąż zrobił pyszną pizzę i właśnie pękam w szwach...
a na biedronke obraziłam sie wczoraj - bo ani pomidorów ani arbuza a po te 2 rzeczy głównie poszłam!!! dziś kaufland - i też obeszło się bez arbuza bo kilka zdechłych resztek obsiadłych przez muchy leżało :(
2 dni bez arbuza - buuu chyba się uzależniłam...
 
reklama
oby Motylka maluszek poczekal:tak:
ciekawe czy u Miki sie rozkreci:szok::-D
moj maly szkrab slodko spi od osmej... maz w pracy a ja siedze i sciagam:-D
mala sie obrocila ale brzuch i tak dziwnie piecze u gory pod skora:baffled:
 
Ojej, to powodzenia dla Motylka! No ładnie, a chciała poczekać z dwa tygodnie, hi hi hi.
łaśnie miło spędzamy ostatnią spokojną niedzielę, po jutrze trzeba będzie odczekać na kolejną jakieś 18 lat.
Dobranoc.
 
no kurde dziwne jak to na 50%....no ale aby wszystko było ok... może nie mają pewności czy tylko troche tych wód wypłynęło - może jeszcze będą chcieli przetrzymać...chociaż u was to chyba na siłę nie powstrzymują po tym co już do tej pory wywnioskowałam :)

to dzis ja się witam pierwsza :) jak nigdy....ale mnie mój starszy synek dziś 5.10obudził...młodszy nie dał spowrotem zasnąć...tylko nie wiem jak długo ja wyrobię po czterech godzinach snu :zawstydzona/y: że się niby mam przyzwyczajać ?
no a zaglądam ciekawa czy jakieś wieści...ale to pewnie trzeba bedzie jeszcze długo poczekać ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam:-D
Baśka sama jestem zdziwiona co tak dzis wczesnie tu jestes:-DJak na 50% moga odejsc wody:eek:W szpitalu nie wiedza to gdzie??
 
reklama
Do góry