reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

tak zgadza się 80% wynosi opiekunczy, jeżeli Ty Mika masz zatrudnienie na umowę o pracę tzn jesteś ubezpieczona to Twój mąz bedzie mógł wziąć na opiekie nad Tobą 14dni ale musi mieć zsswiadczenie od ginekologa że sama nie możesz funkjonować
 
reklama
Dzien dobry,
ja wlasnie wyprawilam mojego na ryby a sama wracam do lezakowania...
u nas dzisiaj jeszcze wolne - drugi dzien zielonych swiatek...
To zostawiam kawke i milego dnia zycze

 
a jaki lekarz daje to zwolnienie? w szpitalu, czy mój gin, czy rodzinny, a może pediatra hehehhe :-D

Mika myślę że obojętnie jaki - który będzie chciał dać...ja zazwyczaj biorę od pediatry na Karola - jak w styczniu ja byłam chora to nasz pediatra dał mężowi i siedział z nami dwojgiem jak dogorywaliśmy w grypie i gorączce...no ale jak na ciebie to może myślę i gin dać i internista...chyba nie ma znaczenia
 
Dzień Dobry!!!
Ale miałam fajny weekend!W sobote byliśmy na zakupach,a w niedziele u mojej mamy i dostałam od niej kilka kaftaników pieluchy ceratki do łóżeczka a od siostry dwie torby ciuszków i normalnie nie mam gdzie tego wcisnąć!!!:szok: dziś będę zwalniać kolejną juz3 szafke na ciuszki!!!!
Obiadek już mam gotowy i posprzątane więc mam wolne.A pogoda nawet ładna słonko zagląda przez chmurki i lekki wiaterek wieje ale jest przyjemnie:-)
 
nawet nie wiecie jaka rodość... stwierdziłam że zaczne odpierać ciuszki dla malenstwa i przeszukiwać co mam a co musze dokupić i wiecie że skleroza nie boli??? odkryłam tyle pieknych rzeczy, o których juz zapomniałam że mam :-D:-D:-D:szok: to jak napad na sklep niemowlecy ha ha ha :-D:-D:-D
 
Dzień Dobry!!!
Ale miałam fajny weekend!W sobote byliśmy na zakupach,a w niedziele u mojej mamy i dostałam od niej kilka kaftaników pieluchy ceratki do łóżeczka a od siostry dwie torby ciuszków i normalnie nie mam gdzie tego wcisnąć!!!:szok: dziś będę zwalniać kolejną juz3 szafke na ciuszki!!!!
Obiadek już mam gotowy i posprzątane więc mam wolne.A pogoda nawet ładna słonko zagląda przez chmurki i lekki wiaterek wieje ale jest przyjemnie:-)
Mi tez sie ta nasza pogoda podoba:-) Ale zapowiadali deszcze dzisiaj wiec mam dylemat w co sie ubrac:baffled: Znajac zycie jak ubiore sie lekko to sie ochlodzi i rozpada a jak cieplej to slonce bedzie grzalo i sie bede gotowala caly dzien:eek: No nic, po prosu wrzuce plaszcz do auta w razie W.
 
nawet nie wiecie jaka rodość... stwierdziłam że zaczne odpierać ciuszki dla malenstwa i przeszukiwać co mam a co musze dokupić i wiecie że skleroza nie boli??? odkryłam tyle pieknych rzeczy, o których juz zapomniałam że mam :-D:-D:-D:szok: to jak napad na sklep niemowlecy ha ha ha :-D:-D:-D
I to za darmo hehehe:-D
 
reklama
Do góry